Шанувальникам миттєвих лотерей на згадку — ще одна точка розповсюдження лотерей «М.С.Л.», яку полюбляє пані Удача. Запам’ятовуйте: місто Львів, вулиця Тролейбусна, 14, фірмовий стіл ≪М.С.Л.≫. Саме тут 10‑го червня об 11:38 придбали білет стирачку ≪Десять перлин≫, у якому щасливчик знайшов виграш на суму 50 000 гривень. І ми вже знаємо, що удачливого учасника звуть Субхан Каміль і йому 40 років. Нам вдалося поспілкуватися із ним, і зараз до вашої уваги інтерв’ю з переможцем.

— Субхан Камілю, Ви живете у Львові, чи гостюєте?

— Я живу в цьому привітному, дуже красивому місті вже близько 3 років. Підприємець, займаюсь торгівлею на ринку овочами та фруктами. Мені дуже подобається у Львові. А приїхав я сюди з Азербайджану, із міста Баку. На батьківщині займався спортом, працював тренером з вільної боротьби, але за обставинами довелося змінити род діяльності. Моя сім’я, син і дружина знаходяться в Азербайджані, поки що ось так живемо.

— Ви часто купуєте лотереї, які більше подобаються?

— Лотереями я став захоплюватися ще в Баку, а коли переїхав до України, вирішив продовжити. Один раз на тиждень купую на 100 гривень 5 лотерейних білетів, — різні та 2 білета «Лото-Забава». Дуже хочу

зірвати джекпот!

— Можна сказати, що перший крок до мети вже зроблено.

— Я теж так думаю. А знаєте, цей виграш мені наснився, саме така сума — 50 000 гривень! Можна було б не звернути увагу на цей сон, але я вирішив інакше. Не гаючи часу, перед роботою зайшов за лотереями та купив,

як завжди, 5 білетів. Два «миттєвих» білета стер, але виграшів не знайшов. А коли стер білет «Десять перлин»…, я аж стрибав від радості, бо зрозумів, що мій сон був віщим!

— Дивовижна історія. З іншого боку, такий віщий сон міг наснитися тільки людині, яка мріє про лотерейні виграші, чи

не так?

— Думаю, що так. Я дуже азартна людина, намагаюся випробувати свою лотерейну удачу якомога частіше, часто думаю про виграші. А дізнавшись, що виграв 50 000 гривень у «Десять перлин», я тут же купив різних лотерей на 1000 гривень!

— Це серйозний вчинок, не пошкодуєте, якщо не повернете грошей?

— Абсолютно. Я роблю те, що хочу, що мені подобається, і при цьому чітко розраховую свої витрати. Контролюю ситуацію.

— Кому Ви встигли розповісти про вагомий лотерейний виграш?

— Усім! І всі друзі та знайомі щиро радіють моєму успіху.

— Маєте плани на виграну суму?

— Отримаю виграш і перевезу свою сім’ю в Україну, у Львів — це моя мрія! Ось таким цікавим співрозмовником виявився черговий лотерейний щасливчик, який знайшов удачу в красивому, привабливому білетику стирачці «Десять перлин». Як сааме знайшов? Давайте познайомимося з виграшним білетом.

Тут, здається, все просто, — бачимо мішечок із золотом серед Виграшних символів і такий саме мішечок серед Ваших символів. Є однакові символи — є виграш! Суму призу читаємо під мішечком у полі Ваших виграшів, і це 50 000 гривень!

Зазначимо, що в кожному білеті «Десять перлин» — 10 шансів на виграш. І якщо вам, коли ви купите цю стирачку, буде трішечки жаль стирати захисний шар ігрового поля (білет дійсно дуже красивий!), пригадайте

про численні призи та можливість виграти головний — 500 000 гривень! І тоді ваша рука не здригнеться.