Вітаємо шанувальників миттєвих лотерей «Швидкограй»! І хочемо нагадати про унікальну пропозицію від вашого лотерейного оператора: пакет лотерей «АВТО СОТКА» вартістю 100 гривень, який дає можливість виграти безліч вагомих призів. У тому числі — круті автомобілі! Пакет «АВТО СОТКА» формується на базі миттєвої лотереї «АВТО ЛОТО» й включає в себе ще чотири ЕМЛ: «Товстий гаманець», «Чарівна пара», «Полювання за скарбами», «Щасливі числа». Пакет «АВТО СОТКА» можна придбати як у точках продажу лотерей «М.С.Л.», так і на сайті лотерейного оператора msl.ua. Вартість одного квитка кожної лотереї становить 20 грн. Зараз ми коротко нагадаємо про головні особливості кожної з них та зробимо важливі акценти.

АВТОШОК ГАРАНТУЄМО!

У кожному квитку «АВТО ЛОТО» є дві гри, кожна з яких розігрується окремо, (виграшною може бути тільки одна з них). І в кожній з цих ігор ви можете виграти максимальний приз—АВТО*. В структуру виграшів кожної серії квитків «АВТО ЛОТО» закладено три максимальні виграші! На даний момент всі три супер призи залишаються на кону й очікують на вас, панове. У першій грі вам треба порівнювати символи, знаходячи серед них парні. У другій грі вам надається три спроби на виграш. І в кожній спробі винагородою може стати автомобіль! У цьому випадку АВТОшок ми вам гаран‑ туємо!

ЩОБ ГАМАНЕЦЬ ПОТОВСТІШАВ

Народна мудрість «Життя простішає, коли гаманець товстішає» стала своєрідною візитною карткою ЕМЛ «Товстий гаманець». Саме від товщини гаманця часто залежить і наше самопочуття, і самоповага, і багато іншого та важливого в нашому житті. Тому кожному з нас хочеться, щоб гаманець завж‑ ди був якомога товстішим. Лотерея «Товстий гаманець» здатна миттєво поповнити ваш власний гаманець, шановний читачу, на півмільйона гривень! Лотерея представлена у кількох сегментах вартості квитків 5, 10, 20 та 50 грн. Відповідно, максимальні призові суми становлять від 50000 до 500000 грн. Чим дорожчий квиток, тим цікавіша гра, тим більше можливостей отримувати більші суми виграшів. У пакеті «АВТО СОТКА» ви отримаєте квиток «Товстий гаманець» вартістю 20 грн. і шанс виграти 200000 грн.

КОНЮШИНА УДАЧІ

Існує чимало щасливих прикмет, одна з них — знайти конюшину з чотирма листками. Найчастіше ця рослина зустрічається з трьома листками, а побачити чотирилисту — це величезна удача. Пропонуємо вам пошукати пару виграшних конюшин в ЕМЛ «Чарівна пара». Одна з найпопулярніших миттєвих лотерей родини «Швидкограй» вже принесла різноманітні виграші десяткам тисяч учасників. Проста, невимоглива, зрозуміла, а з недавнього часу — у новому, більш сучасному «зеленому» дизайні. Ближче до природи і ближче до виграшів, шановні друзі. Призовий фонд ЕМЛ «Чарівна пара» гарантує учасникам наявність у квитках ве‑ личезної кількості різноманітних виграшів. Максимальний приз — 200000 грн.

ХТО ШУКАЄ, ТОЙ ЗНАЙДЕ!

Старовинна скриня, догори набита золотими монетами, коштовним камінням та прикрасами, покоїться на дні моря під надійною охороною гігантського спрута. Цей захоплюючий сюжет, зображений на «мальованих» квитках ЕМЛ «Полювання за скарбами», не залишає байдужими шукачів лотерейних пригод. Своєрідний секрет унікальної гри-бродилки — це карта, за допомогою якої гравець шукає лотерейні скарби. Вона є в кожному лотерейному квитку на ігровому полі з координатною сіткою. Рухаючись по карті, учасник знаходить координати наступного ходу… поки гра не приведе його до клітинки з виграш‑ ним символом, або до клітинки «ВИХІД». Максимальний виграш у лотереї «Полювання за скарбами» — 50 000 гривень. Тож, вперед, до виграшів!

ЦІНА ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ ЕМЛ

«Щасливі числа»—це перша і, поки що, єдина миттєва лотерея з джекпотом. Кожен лотерейний квиток, придбаний на точці продажів або онлайн, дає гравцю шанс виграти не лише один із численних призів, а й джекпот! Відповідно до вартості квитка, 5, 10 або 20 грн., максимальні призи становлять: 5000, 10000 та 20000 гривень. Сума, а точніше кажучи, розмір частки виграного джекпоту також залежить від вартості квитка. Купуючи квиток за 5 грн, ви отримуєте шанс виграти 25% від загальної суми накопиченого на момент виграшу ДЖЕКПОТУ. Квиток вартістю 10 грн дає можливість виграти 50% ДЖЕКПОТУ. А квиток вартістю 20 грн — 100% джекпоту. У пакет «АВТО СОТКА» входить квиток вартістю 20 грн., тобто виграний вами джекпот буде вашим на всі 100%!

ВИГРАВ АВТО — ЗАПРАВЛЯЙСЯ «БАКСАМИ»

На додачу до розмови про «АВТО СОТКУ» є сенс нагадати вам про ЕМЛ «Бакси в бак»— лотерею зі смаком драйву! Тема авто перегонів, дух змагання, захоплююча боротьба за першість і круті авто терміни: піт-стоп, піт-лейн. У лотерейному квитку 2 ігрових поля і 4 Гри, щоб виграти призи. Якщо Ваші символі зійшлися з Виграшними та склали повну верти‑ каль, ви виграли приз, сума якого вказана під цією лінією… на каністрі для пального. Виграв гроші — заправляй своє авто й тисни на газ! Вартість одного квитка «БАКСИ В БАК» — 20 гривень. Максимальний приз — 50000 гривень.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейні квитки у Вашій присутності! Детальну інформацію щодо оформлення виграшів Ви можете отримати за телефоном гаря‑ чої лінії МСЛ: 0800 21 00 65.

*Під АВТО мається на увазі грошовий виграш у державну грошову миттєву лотерею «АВТО ЛОТО» у розмірі 500000,00 гривень (сума виграшу до виплати складає 402500,00 гривень за вирахуванням податків та зборів).