Літо в розпалі, й, погодьтеся, важко уявити собі більш актуальну тему, ніж відпустка з мандрівкою до чарівного, ласкавого моря. Нервово підраховуємо можливі витрати, звіряємо з наявністю хрустких купюр і… Ну, що там у вас, шановний читачу, який результат ваших підрахунків — не дуже оптимістичний? Розуміємо і пропонуємо не втрачати золоті літні деньки, а якомога швидше пошукати фінансову допомогу в квитках електронних миттєвих лотерей «Швидкограй»!

Велике та щедре лотерейне сімейство з таким унікальним «прізвищем» останнім часом збільшилося до таких розмірів, що розповісти про всіх його представників одночасно просто нереально. Який вихід? Дуже простий, — ми будемо представляти вам по черзі окремі сімейні «клани», розподіливши їх за вартістю квитків. Сьогодні нагадаємо про миттєві лотереї «Швидкограй» вартістю 5 гривень, наступного разу  — по 10, потім – по 20 і  так далі. Нормальна ідея? Тоді поїхали.

Лотерея «Шалена п’ятірка»

Лотерея «Шалена п’ятірка»

Розмальовані, хвостаті мавпочки, які абсолютно привільно розташувалися на лотерейному квитку, немов би заявляють про відсутність будь-яких правил. Представники сімейства гоміноїдів можуть собі дозволити такі вольності, а за їхньої допомоги веселий дизайн квитка «Шалена п’ятірка» запам’ятовується швидко й легко.

На відміну від мавпочок, сам квиток належить до іншого сімейства — «Швидкограй», а тому він має чіткі правила — умови гри. Які вони? Дуже прості! У колі мавпочок розташовані 5 Виграшних номерів, їхня послідовність є важливою! Далі бачимо 5 спроб із Вашими номерами. Якщо в якійсь спробі всі Ваші номери збіглися з усіма Виграшними номерами у тому ж порядку (послідовності) – ви виграли! Сума призу зазначена праворуч.

Дивимося на наш квиток, уважно порівнюємо Виграшні номери з Вашими у всіх 5 спробах і… знаходимо точний збіг у спробі 5. Квиток виграв 500 гривень!

А взагалі в лотерею «Шалена п’ятірка» можна виграти величезну кількість призів: від 5 до 50 000 гривень!

Лотерея «Швидкогроші», серія «Супер»

Лотерея «Швидкогроші», серія «Супер»

Вельми оригінальна лотерея, героями якої є… слова та літери. Майстри лотерейної справи зробили так, що за допомогою звичайнісіньких слів та літер можна швидко-швидко виграти аж до 50 000 гривень. Яким чином? А давайте познайомимося з правилами гри та умовами виграшу.

У лотерейному квитку є 2 слова, в нашому прикладі це ЕКОНОМІКА та ВИГОДА, в інших квитках можуть бути інші слова. Переводимо погляд нижче — на ігрове поле з умовами виграшу.

В ньому є 3 літери і 3 варіанти виграшу. Чи знайдемо ці літери у наших словах? Чи розташовані вони так, щоб порадувати виграшем?  Дивимося на квиток. Літери «Р» немає в жодному із двох слів. Літери «С» також немає. А ось літера «К» є в першому слові — ЕКОНОМІКА. І вона йде другою, ліворуч. Умови виграшу виконані — квиток виграв 100 гривень!

Максимальний приз лотереї «Швидкогроші» серії «Супер»50 000 гривень!

Лотерея «Весела скарбничка»

Лотерея «Весела скарбничка»

Коли дивишся на симпатичне товстеньке порося із закрученим хвостиком-колечком, відразу розумієш, про що йдеться. Звичайно, про гроші, які можна вигравати й накопичувати. Більше виграємо – більше накопичуємо, — симпатичне порося допоможе!

Під назвою лотереї розташувалися Виграшні номери, на поросяті – Ваші номери. Порівнюєте, знаходите збіг номерів та виграєте лотерейний приз, сума якого позначена під відповідним номером.

Що бачимо в нашому прикладі? Серед Ваших номерів є Виграшний номер – 10, і це означає, що квиток виграшний, а сума призу — 100 гривень.

Здається, кінець гри? Але ні, панове, гра продовжується. Внизу квитка є дуже важлива та приємна інформація: Ваш приз збільшується у ту кількість разів, яка вказана тут. Стрілочка вказує на «х2», і це означає, що наші 100 гривень збільшуються в 2 рази й становить 200 гривень!

А максимальний приз лотереї «Весела скарбничка»50 000 гривень!

Ось ми й нагадали про три цікаві, доступні кожному із вас миттєві лотереї (вартість квитка лише 5 гривень), які вже подарували різноманітні виграші тисячам гравців. Приєднуйтесь до когорти переможців, шановні читачі, та вигравайте гроші на літній відпочинок!