Сьогодні ми нагадуємо (а новачкам представляємо) миттєві лотереї «Швидкограй» вартістю 10 гривень.

Таких виявилося чимало, тому вони зайняли аж дві сторінки цього номера газети. Ну що ж, є про що почитати й на що подивитися азартним шанувальникам миттєвих лотерей «М.С.Л.» Знайомтесь, пригадуйте, відновлюйте інформацію, знання та свій інтерес до знайомих лотерей. І обов’язково грайте, адже виграти можна тільки по реальному лотерейному квитку!

Постріляємо у «Морський бій»

Постріляємо у «Морський бій

Це гра-стрілялка — проста, дотепна й дуже азартна. Ви «полюєте» на кораблі, й кожний вдалий постріл означає виграш! Найбільша сума виграшу, на який можна «вполювати» у «Морський бій»100 000 гривень. Як «стріляти» й вигравати?

На лотерейному квитку розміщено ігрове поле — 10×10 комірок. Кожна комірка ідентифікується парою «літера-число». Використовуються літери латинського алфавіту: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J та числа від 1 до 10.

В ігровому полі випадковим чином розташовуються кораблі у вигляді символів. Кораблі ніколи не торкаються один одного. Для того, щоб перевірити квиток на виграшність, вам необхідно з’ясувати, чи знаходиться символ корабля у тих координатах, які вказані в «Умовах виграшу».

Дивимося на наш приклад та шукаємо виграш. Перший постріл потрапляє у комірку E8, але вона порожня, корабля там немає. Другий постріл — у комірку D8, а тут… є корабель, тобто є і виграш, суму читаємо поруч —  100 гривень.

Лотерея «Морський бій» не складна й дуже азартна, адже в кожному хомо сапієнс живе мисливець, навіть якщо ми про це не здогадуємося. Гра проста, важливо тільки бути уважними, щоб не втратити в прицілі свою мету. У вас все вийде якнайкраще. «Полюйте» з насолодою, вигравайте з радістю!

«Швидкі 7» — гонитва за сімками

«Швидкі 7» — гонитва за сімками

Миттєва лотерея «Швидкі 7» присвячена числу 7, одному із самих дивовижних, таємничих чисел. Яким його тільки не вважають —  і чарівним, і магічним, і щасливим! У даному разі воно, безумовно, виступає саме в ролі щасливого числа, даруючи вдалим учасникам гри чудові лотерейні призи. Максимальний приз – 77 777 гривень!

Як «збирати» сімки?

Припустимо, ви придбали ось такий лотерейний квиток, який зараз бачите. На ньому розміщене ігрове поле 7 х 7 комірок. Кожна комірка має свої координати (літера та цифра). У деяких комірках розташовані символи «7», усього їх 10 на квитку. Нижче розміщені «Ваші координати». Щоб дізнатися, чи виграшний квиток, треба перевірити, чи знаходяться символи «7» у комірках за «Вашими координатами». Суми виграшів залежать від кількості таких збігів та вказані в «Умовах виграшу». Перевіряємо… В комірках із координатами C2, A5, F4, C3, F7, C1 розташовані символи «7». Отже, згідно з «Умовами  виграшу» за 6 сімок ми виграли 177 гривень.

«Гороскоп» підкаже удачу

«Гороскоп» підкаже удачу

Якщо ви любите лотереї — ця гра саме для вас! Якщо ви хочете випробувати свою удачу — ця гра для вас! Якщо ви любите гороскопи та передбачення — ця гра для вас! Якщо у вас є мрія, але для її втілення не вистачає 100 000 гривень — спробуйте їх виграти в лотерею «Гороскоп». Спробуйте, раптом саме сьогодні й саме до вас зірки будуть прихильні!

Як грати?

На квитку розміщуються 16 ігрових символів у вигляді знаків Зодіаку. Якщо на ігровому полі білета збіглися три однакових символи — ви виграли. Виграшні комбінації і суми можливих призів за них вказані нижче.

Що бачимо на нашому прикладі? Є удача — збіглися три знаки Риб. Сума виграшу – 1 000  гривень.

Не гарантуємоємо, що тисячу виграє кожен ваш квиточок, шановні читачі, але на кожному ви обов’язково знайдете передбачення від лотереї «Гороскоп» — для гарного настрою!

Запрошуємо на «Пікнічок»!

Одного гарного весняного дня цього року ми запросили вас на «Пікнічок», запропонувавши зіграти в нову серію електронної миттєвої лотереї «Святкова» під назвою «Пікнічок».

Зараз літо, і це означає, що наша пропозиція залишається актуальною!

Як виграти приємні призи?

На кожному квитку друкується 16 «Ваших символів» та 12 «Виграшних символів». У квитках із «мальованою» графікою , як у нашому прикладі, вам буде приємно побачити ось такі символи. А коли електронний термінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, замість зображень ви знайдете цифрові символи. Різниця тільки в дизайні, і вона ніяк не впливає на правила гри та виграші.

Якщо будь-які з «Ваших символів» зійшлися з «Виграшними» та утворили горизонталь або вертикаль (лінію) з чотирьох символів – ви виграли. Суми можливих виграшів вказані поряд із лініями (ліворуч та вгорі).

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. У випадку, якщо цей символ збігається з будь-яким із «Ваших символів», Ви зразу виграли 50 гривень.

У нашому прикладі бачимо, що в нижньому рядку (горизонталі) збігаються всі 4 символи. Тобто квиток виграшний, а сума виграшу становить 100 гривень. Це невеличкий приз, який можна виграти в серії квитків «Святкова»-«Пікнічок». А ми пропонуємо вам зібрати цілу купу різноманітних призів, найбільші з яких — 20 000 гривень!

 

«ХТО ТАМ»? Це ваші гроші на квартиру!

Дивлячись на сучасну українську столицю, мимоволі дивуєшся кількості новобудов, які виростають просто на очах у різних куточках міста. Та чи знайдуться покупці на всі ті мільйони квадратних метрів, чи є у людей гроші на здійснення мрії? Легендарна українська лотерея «ХТО ТАМ», яка протягом багатьох років активно допомагала шукачам лотерейної удачі вирішувати квартирне питання, продовжує свою благородну місію. На кону 1 000 000 гривень. Виграй і купуй квартиру в столиці чи в будь-якому іншому місті, будуй власний будинок – вирішуй своє квартирне питання миттєво та просто!

Мільйон — це, так би мовити, зірковий виграш у лотерею «ХТО ТАМ», та окрім цієї суми можна виграти величезну кількість інших манливих призів.

Як виграють призи?

На ігровому полі кожного квитка розташовано 16 ігрових символів. Під ігровим полем друкуються «Умови виграшності» квитка. Припустимо, ви придбали такий лотерейний квиток, як на нашому прикладі (замість малюнків можуть бути числа). Читаємо «Умови виграшності»: «Ви виграли 10 000 грн., якщо у вашому ігровому полі є три символи «дитина плаче». Перевіряємо, рахуємо… Таких символів знайшлося всього два – виграти не вдалося. Читаємо далі: «Ви виграли 1 000 грн., якщо у Вашому ігровому полі є два символи «папуга». Звіряємо, рахуємо кількість потрібних нам символів… Ура! На ігровому полі квитка є два таких символи, тобто квиток виграшний, а сума призу — 1 000 гривень.

 «Живі гроші» потрібні всім!

Є гарне українське прислів’я: «Як копійка ведеться, то й добре живеться!» А щоб жилося не тільки добре, а ще й цікаво, пропонуємо вашій увазі лотерею «Живі гроші», яка поповнила сімейство «Швидкограй» нещодавно. Родзинка цієї лотереї – це величезна кількість малих та середніх призів та висока частота виграшів. При цьому найбільші призи доволі сором’язливі – лише 10 000 гривень. Але які живі!

Пошукаємо живі грошенята?

На кожному квитку друкується 16 «Виграшних номерів» та 10 «Ваших номерів». Якщо будь-які «Ваші номери» збіглися з «Виграшними» та утворили повну горизонталь (рядок, лінію), ви виграли приз. Його сума вказана у відповідній горизонталі (рядку, лінії).

Нижче на квитку розміщується ігровий символ – «множник», який може збільшити загальну суму виграшу по лотерейному квитку. Множники можуть бути такими: ×1, ×2, ×4 та ×5.

Припустимо, ви придбали такий лотерейний квиток, який ми зобразили. В останньому рядку збігся номер 30. Сума призу – 50 гривень. Перевіряємо, чи збільшиться сума виграшу… Завдяки множнику «×2» загальна сума виграшу за цим лотерейним квитком складає 100 гривень.

Як бачите, все просто й зрозуміло, залишається тільки купити реальний квиток та виграти реальні живі гроші!

Загальна для всіх лотерей технічна інформація.

Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення великих виграшів ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.».