Сьогодні ми закінчуємо огляд електронних миттєвих лотерей сімейства «Швидкограй», розпочатий у 26-му випуску газети. Три попередні були присвячені лотереям вартістю 5, 10 та 20 гривень. На черзі миттєві гіганти – лотереї вартістю 50 гривень.

Висловлюючись мовою виробника, висока вартість передбачає відповідну якість лотерейного продукту. Запевняємо вас із усією відповідальністю, що миттєві лотереї, про які ми сьогодні нагадаємо, відповідають найвищим стандартам якості! Говоримо і про сучасні технології, і про ігрову привабливість, і про гігантські призові суми, які чекають на вдалих учасників лотерейної гри.

Є бажання відчути силу та велич миттєвих гігантів? Тоді ласкаво просимо у світ яскравих відчуттів та велетенських виграшів, аж до 500 000 гривень!

«Володар гри» — вперед до нового життя!

Головний приз — 500 000 гривень. У величезному лотерейному квитку відразу три гри.

Перша полягає в тому, щоб обчислювати суми чисел, порівнюючи їх із тими числами, які гарантують виграші: 7, 11, 21. Ви маєте відразу 4 спроби, а «Умови виграшу» передбачають подвоєння й навіть потроєння призів!

Другу гру можна назвати традиційною: ви просто порівнюєте «Ваші номери» з «Виграшними номерами», є збіжності — є виграш.

У третій грі «Ваші номери» складаються в горизонталі, які стають виграшними в разі збіжності з «Виграшними номерами».

А ще ви можете відразу виграти 250 гривень, якщо знайдете серед «Ваших номерів» додатковий номер.

Пограємо на прикладі квитка, який ви зараз бачите. Підраховуємо суми чисел у кожній із чотирьох спроб Гра 1 і… виграшу немає. Переходимо до Гри2 і бачимо, що один із «Ваших номерів» є серед «Виграшних номерів», це номер 25. Приз – 200 гривень*.

Третя гра. У вас 8 «Виграшних номерів», які можуть скластися у призові горизонталі. В нашому прикладі цього не сталося. Робимо висновок, що наш квиток виграв 200 гривень.

А у величезному переліку виграшів, окрім головного призу 500 000 гривень є також 2 виграші по 100 000 гривень, 2 виграші по 50 000 гривень, 8 виграшів по 10 000 гривень і багато інших призів. Варто пошукати!

«Королівська велич»: три гри плюс бонус!

«Королівська велич» — це великий квиток із оригінальним дизайном і три захоплюючі гри. Плюс бонус. І шанс виграти цілих півмільйона!

Гра 1: в ігровому полі 12 «Виграшних символів» у вигляді різноманітних корон та суми призів. Якщо «Ваш символ» збігся з «Виграшним», Ви виграли суму, зазначену під відповідним символом. Перевіряємо наш квиток… й знаходимо символ, який дарує нам виграш, сума якого зазначена під символом — 50 гривень.

Гра 2: в ігровому полі є 15 «Виграшних символів» у вигляді зброї, гербів, фортець тощо. Поле складається з 5 рядків (ліній). У першому рядку розташований 1 символ, в другому — 2, …, в останньому — 5 символів, і також вказана сума можливого призу. Нижче розміщується ігрове поле з 10 «Вашими символами». Шукаємо збіжності символів, які допоможуть нам утворити повну горизонталь (лінію) та виграти відповідну суму. Як ви бачите, в нашому прикладі збігається багато символів у різних рядках, але тільки верхній рядок дарує нам виграш, і це знову таки 50 гривень.

Гра 3: маємо 11 символів у вигляді грошових сум та шукаємо 3 однакові ігрові символи (суми), щоб виграти цю суму. Уважно перевіряємо наш квиток. Сума 10 000 гривень повторюється двічі, так само і сума 200 гривень, і 500 гривень. А тричі? Ні, такої суми тут, нажаль, немає. Тобто, третя гра нам успіху не принесла. Розчарування? Не будемо поспішати, адже внизу квитка на нас очікує бонус.

Це 2 ігрових поля (2 Спроби), в кожному з яких розташовано по 2 символи у вигляді грошових сум. «Знайдіть у будь-якій спробі дві однакові грошові суми та одразу виграйте цю суму», — говорять нам умови. Перевіряємо наш квиток, шукаємо удачу… Ні, наступного разу.

Таким чином, виграшними виявилися Гра 1 і Гра 2. Загальний виграш склав 100 гривень.

Колоритні «Як козаки» запрошують до гри

Яскравий національний колорит, симпатичні та ве

селі герої якої полюють за скарбами, — це особливі прикмети миттєвої лотереї «Як козаки» (серія 1, «Як козаки за скарбами полювали»). Купуючи за 50 грн. великий лотерейний квиток, ви отримуєте відразу три гри, кожна з яких може стати виграшною й подарувати 500 000 гривень!

Гра 1. Мапа для пошуку скарбів містить 9 пронумерованих Полів. На деяких є ігрові символи, на інших немає. В чому фішка? Якщо у «Вашому полі» є ігровий символ – ви виграли. Пошукаємо виграш у нашому прикладі… є збіг – поле 9. «Перехрещені шаблі» подарували нам 1 000 гривень!

Гра 2 містить 3 «Спроби», у кожній із яких розташовані 6 ігрових символів. Якщо у будь-якій «Спробі» збіглися три однакових символи – ви виграли. Суму призу шукайте в малюнку (трохи нижче). Чи є три однакові ключі хоча б в одній із трьох спроб? Немає, але ми йдемо далі.

Гра 3. Якщо «Виграшні символи» зійшлися з «Вашими символами» та при цьому утворили горизонталь або вертикаль, або діагональ із трьох символів — ви виграли суму, що вказана поряд із виграшною лінією.

У нашому квитку символи створюють нижню горизонталь! У ній є символи: «гроші», «перстень» та «смарагд». Такі ж символи є серед «Виграшних», і це означає, що ми виграли. Сума виграшу – 1 000 гривень! Тож, на загал цей лотерейний квиток подарував нам 2 000 гривень (1 610 грн. за вирахуванням податків та зборів).

Гра 3 має дуже приємний сюрприз. У випадку якщо серед «Ваших символів» є спеціальний виграшний символ (у нашому квитку це «три злитки»), ви автоматично виграєте 250 гривень, навіть якщо жоден із «Виграшних символів» не сходиться із «Вашими символами» у цій Грі.