Привіт шанувальникам електронних миттєвих лотерей від «М.С.Л.»! Осіння дощова пора не зможе погіршити ваш настрій, любі друзі, адже приємних лотерейних новин — досхочу. Наразі чергова і звучить вона так: зустрічайте оновлену ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС»! Добре відома (народилася у лютому 2019 року), улюблена багатьма шанувальниками електронна миттєва лотерея з великої родини «Швидкограй» отримала нове життя. Завдяки цьому може змінитися і ваше життя, адже головний приз становить — 500 000 гривень! Вітаємо зі стартом продажу оновлених квитків ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС», панове читачі, й поспішаємо розповісти все найцікавіше.

Яскравий постер вгорі, це прелюдія до цікавої лотерейної розваги, яка обов’язково вам сподобається. Інакше і бути не може, хоча б тому, що у великому лотерейному квитку ви знайдете відразу 4 окремі Гри, а загалом — чимало шансів на виграш різноманітних призів (дивіться таблицю внизу). А тепер увага! Призовий фонд лотереї «ЛАС-ВЕГАС» складає феноменальні 85% від загальної вартості квитків. Виграшний — майже кожен 2‑й квиток! Скажемо чесно, є за що заплатити 50 гривень, а саме стільки коштує лотерейний квиток. Як ми вже сказали, в одному квитку «ЛАС-ВЕГАС» відразу 4 гри, і кожна по-своєму захоплююча. Ви в цьому впевнитеся, коли дізнаєтеся правила лотереї.

ГРА 1.

На ігровому полі цієї гри — 3 Спроби. Кожна Спроба складається з 5‑ти зображень гральних карт (масть + значення). Нижче розташовуються Виграшні комбінації карт і суми призів за них. Якщо будь-які карти в межах однієї Спроби збіглися з будь-якою Виграшною комбінацією, ця Спроба є виграшною. Черговість розташування карт у Спробі й у Виграшній комбінації не важлива, головне — щоб збіглися значення і масті. У нашому прикладі найбільший можливий виграш — 100 000 гривень, та й менші призи також привабливі. Проте, як ви бачите, у жодній із трьох Спроб немає виграшних комбінацій, і це означає, що умовному учаснику не вдалося знайти удачу в Грі 1. Але попереду ще три Гри.

ГРА 2.

Ігрове поле цієї гри містить 6 Ваших номерів. Поруч із кожним із них вказана сума призу за нього. Нижче розміщуються 3 Виграшних номера. Якщо будь-який з Ваших збігся з будь-яким із Виграшних номерів — вам вдалося виграти приз за цей Ваш номер. Уважно роздивляємося приклад ігрового поля Гри 2, яке нагадує нам про лототрон і кульки, що з нього випадають. Виграшні номери: 36, 25, 08. Ви можете знайти один із цих номерів серед Ваших? Так, це номер 36. Суму призу читаємо праворуч — 10 000* гривень.

ГРА 3.

Ця Гра дарує вам 3 Шанси, щоб виграти приз. У кожному Шансі розміщено 5 зображень монет із різними символами (коло, квадрат, зірка тощо). Праворуч вказана сума можливого призу за цей Шанс. Якщо в межах одного Шансу ви знайдете 3 монети з однаковими символами — приз за цей Шанс ваш.

ФАРТОВА ГРА.

На квитку розташоване ігрове поле з двома Спробами. У кожній з них зазначено по 2 грошових суми. Якщо в рамках однієї Спроби суми однакові, гравець виграє приз у розмірі однієї такої суми.

БАЖАЄМО ЗІРВАТИ КУШ — 500 000 ГРИВЕНЬ!

А тепер пропонуємо підбити результат нашого знайомства з оновленим квитком «ЛАС-ВЕГАС». Як бачите, в нашому прикладі результативною виявилася Гра 2, і приз вельми привабливий — це 10 000 гривень. Гадаємо, що кожен із вас не протии виграти таку приємну суму. Мрійте, беріть участь у лотереї — і виграші обов’язково прийдуть. Віримо, що саме хтось із вас, шановні читачі, зірве бажаний куш — 500 000 гривень!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 3 000 грн. включно виплачується в будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (при наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів понад 3 000 грн. ви можете отримати за телефоном безкоштовної гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 800 21 00 65.

* Сума виграшу до виплати складає 8 050,00 за вирахуванням податків та зборів.