Грудень важко назвати футбольним місяцем — непогода проганяє спортсменів з футбольних полів, немов би кажучи: «Відпочиньте, хлопці, наберіться сил та приходьте навесні». Зимова перерва проголошується і для футбольних уболівальників, їм не скоро доведеться покричати за улюблену команду очікуване: «Го-о-о-л!».

Проте, саме зараз в усіх, хто небайдужий до футболу і прагне перемагати, з’явився чудовий шанс — зіграти самому, зробити славнозвісний хет-трик і стати чемпіоном! Для вас, панове, відкриваються чудові можливості та перспективи на ігрових полях… оновленої державної миттєвої лотереї «ГОЛ!» від лотерейного оператора ТОВ «М.С.Л.», продажі якої стартували минулого тижня. Тож, запрошуємо вас познайомитися з новинкою від «Швидкограй», яка увірвалась в грудневі холоди, щоб зігріти серця азартних шанувальників футболу та миттєвих лотерей «М.С.Л.».

ВИГРАВАЙ ПО ОДНОМУ КВИТКУ ДВІЧІ!

Хто знайомий із футболом, той знає, що в рамках більшості турнірів команди-суперниці зустрічаються між собою двічі: на своєму полі та в гостях. У лотерейному квитку державної лотереї «ГОЛ!» ви також знайдете 2 Гри, які звуться: «Гра на своєму полі» та «Гра — відповідь». У кожній Грі розміщується по 16 ігрових символів (4х4). Якщо в межах будь-якої Гри ви знайшли 3 однакові ігрові символи — ви виграли відповідну суму за ці символи. До цього важливо додати, що в одному квитку виграшними можуть бути відразу обидві Гри!

Як це діє на практиці? Припустимо, ви придбали ось такий лотерейний квиток, який зараз бачите. Уважно перевіряємо…

У першій Грі («Гра на своєму полі») збіглися 3 символи у вигляді футбольного м’яча. Виграш становить 500 гривень. Перевіряємо другу Гру («Гра — відповідь»). У цій грі збіглися 3 символи у вигляді голкіперської рукавички. Виграш — 500 гривень. Отже, загальна сума виграшу по цьому квитку складає 1 000 гривень*.

Просто? Куди простіше, ніж дочекатися голу від улюбленої команди. І задоволення від гри значно більше — миттєво й легко виграєте живі гроші!

Ігрові символи на квитках з «мальованою» графікою порадують око знайомими футбольними атрибутами. Квитки із

спрощеною графікою подарують такі ж самі призи.

Вартість одного квитка лотереї «ГОЛ!» — 20 гривень. Призовий фонд складає майже 75%. Загальна частота виграшів — 1:2,72. Головні призи (їх два): по 50 000 гривень. Загальна структура призового фонду до вашої уваги в таблиці.

Подивіться, різноманітних виграшів —тисячі й тисячі!

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШІ?

Виграші до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у 5 000 грн. та 50 000 грн.

можна отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21–00–65. (дзвінки безкоштовні на території України).

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума до виплати, за вирахуванням податків та зборів, складає 805,00 грн. Згідно із законодавством України гравцями можуть бути тільки повнолітні особи. «М.С.Л.» — ЗА ВІДПОВІДАЛЬНУ ГРУ! ГРАЙ ІЗ РОЗУМОМ!