Про американське місто Лас-Вегас та його шалені пристрасті знято десятки документальних та художніх кінофільмів, написано тисячі захоплюючих історій. Сама атмосфера цього дивовижного міста варта того, щоб поринути в неї хоча б один раз у житті. Бажаєте, мрієте? Ну що ж, у вас є шанс здійснити мрію. Як? Виграти головний приз нової ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС» — 500 000 гривень! Легендарний «ЛАС-ВЕГАС» — в Україні! Звучить вражаюче і трішечки фантастично. Втім, це реальний факт лотерейного життя країни. Адже минулого тижня стартували продажі (у власній мережі «М.С.Л.») нової ЕМЛ родини «Швидкограй» із привабливою назвою «ЛАС-ВЕГАС». Зустрічайте новинку і починайте боротьбу за величезний куш – 500 000 гривень!

Яскравий, емоційний постер, що відкриває сьогоднішній випуск газети, це прелюдія до тцікавої та азартної гри, яка обов’язково вас захопить. Не може не захопити, хоча б тому, що у великому лотерейному квитку ви знайдете відразу 4 окремі Гри, а загалом чимало шансів на виграш різноманітних призів! Відразу познайомтеся з ними, щоб зрозуміти потужність призового фонду (таблиця внизу сторінки). А тепер увага! Призовий фонд лотереї «ЛАС-ВЕГАС» складає феноменальні 85% від загальної вартості квитків. Уявляєте, як часто ви будете вигравати?! Скажемо чесно, є за що заплатити 50 гривень, а саме стільки коштує лотерейний квиток.

Як ми вже сказали, в одному квитку «ЛАС-ВЕГАС» відразу 4 гри — карти, рулетка, кості, фартова гра. Класика жанру, нічого зайвого. І все дуже захоплююче. На цій сторінці ми показуємо вам весь лотерейний квиток. А оскілки він має солідну довжину, демонструємо окремо кожну гру. Тож, поїхали.

Гра 1. Карти

На ігровому полі цієї гри — 3 Спроби. Кожна Спроба складається з 5-ти зображень гральних карт (масть + значення). Нижче розташовуються виграшні комбінації карти та суми призів за них.

Якщо будь-які карти в межах однієї Спроби збіглися з будь-якою виграшною комбінацією  ця Спроба є виграшною. Черговість розташування карт у Спробі і у виграшній комбінації не важлива, головне — щоб збіглися значення і масті.

У нашому прикладі найбільший можливий виграш – 100 000 гривень, та й менші призи також привабливі. Проте, як ви бачите, у жодній із трьох Спроб немає виграшних комбінацій, і це означає, що умовному гравцю не вдалося знайти удачу у Грі 1.  На жаль, але попереду ще три гри.

Гра 2. Рулетка

Ігрове поле цієї гри містить 6 Ваших номерів. Поруч із кожним із них вказана сума можливого призу за нього. Нижче розміщуються 3 Виграшних номера.  Якщо будь-який із «Ваших» збігся з будь-яким із «Виграшних номерів» — вам вдалося виграти приз за цей «Ваш номер».

Пропонуємо уважно роздивитися приклад ігрового поля Гри 2 й звернути увагу на оригінальність зображення Виграшних номерів: 01, 24, 03, які розмістилися в секторах умовної рулетки. Ваше завдання — знайти один із цих номерів серед Ваших. Вдалося? Так, це номер 03. Суму призу читаємо праворуч — 500* гривень.

Гра 3. Кості

Ця Гра дарує вам  3 Шанси, щоб виграти приз. У кожному Шансі розміщено 5 зображень/значень гральних костей. Праворуч вказана сума можливого призу за цей Шанс. Якщо в межах одного Шансу ви знайдете 3 кості з однаковим значення — приз за цей Шанс ваш.

Гра 4. Фартова гра

На квитку розташоване ігрове поле з двома Спробами. У кожній із них зазначено по 2 грошових суми. Якщо в рамках однієї Спроби суми однакові, гравець виграє приз в розмірі однієї такої суми.

Як бачите, в нашому прикладі дві останні гри не стали результативними, але в цілому наш квиток вельми привабливий, адже виграш є – це 500 гривень у Грі 2.

Гадаємо, що кожен із вас не проти такої приємної суми. Але все ж таки мріяти треба про значно більші виграші, адже їх так багато в 1-й серії квитків нової миттєвої лотереї «ЛАС-ВЕГАС». Мрійте, грайте, любі читачі, і виграші обов’язково будуть. А ми віримо, що саме хтось із вас зірве бажаний куш – 500 000 гривень!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 3 000 грн. включно виплачується в будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (при наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів понад 3 000 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21-00-65

* Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.