Це реально, якщо ви граєте в лотереї «Стирачки»!

Вітаємо шанувальників миттєвих лотерей «МСЛ»! Сьогодні ми нагадаємо вам про дві лотереї стирачки, «Твій сейф» та Колесо удачі». Кожна із них здатна подарувати вам 500 000 гривень – миттєво. Зітри та виграй!

 

«Твій сейф»

Важкий, масивний сейф із кодовим замком на перший погляд виглядає неприступним. А насправді його легко  відкрити, якщо будете наполегливі у своєму бажанні досягти успіху. Треба лише підібрати код, який подарує вам виграш.

Стирайте фарбу на двері сейфу щоб дізнатися «ВАШІ КОДИ», а також на прямокутнику у верхньому лівому куті, щоб дізнатися «ВИГРАШНИЙ КОД». Порівнюйте коди, якщо знайдете сходні – приз за цей код ваш. На стертому ігровому полі, яке ми зобразили поруч із білетом,  є сходні коди, а виграш становить 200 гривень. Максимальний виграш – 500 000 гривень.

Вартість лотерейного білета «Твій сейф» 19, 65 грн. Частота виграшів у лотереї – 1 до 4,11 (≈ кожен четвертий).

«Колесо удачі»

Дизайн білета цілком відповідає назві – веселе, різнобарвне колесо покликане дарувати гравцю лотерейну удачу. Витративши на білет 19,65 грн., на колесі можна виграти 500 000 гривень!

У центрі колеса розташувалися «ВИГРАШНІ НОМЕРИ», далі від центру – «ВАШІ НОМЕРИ», а ще далі – призові суми за ці номери. Якщо «ВАШ НОМЕР» збігається з «ВИГРАШНИМ», ви виграли приз за цей номер.

Обов’язково зверніть увагу на призову структуру лотереї «Колесо удачі» та оцініть свої потенційні  можливості. А вони дуже високі.

Частота виграшів у лотереї – 1 до 4,08 (≈ кожен четвертий).