Тиждень тому ми повідомили вам новину, яка прийшла з Полтави — 3 вересня у «ЛОТО маркеті» на ринку «Браїлки» (вул. Маршала Бірюзова, 66) був проданий квиток ЕМЛ «Володар гри» з виграшем на суму 500 000 гривень! На той момент ми не володіли жодною інформацією про власника щасливого квитка. Але журналістська удача нам посміхнулася, і полтавчанин пан Генадій погодився відповісти на наші запитання. Тож, пропонуємо до вашої уваги ексклюзивне інтерв’ю з переможцем.

— Пане Генадію, Ви стали одним із найвдаліших учасників «Швидкограй». Прийміть наші вітання з виграшем пів мільйона гривень! «Швидкограй» — це Ваші улюблені лотереї?

— Так, останнім часом найчастіше купую саме ці лотереї. Навіть не скажу впевнено, що саме в них приваблює, але, коли приходжу до «ЛОТО маркету», чомусь замовляю одну з «швидкограйок». Буває, що захочеться і «Лото-Забава» або «МЕГАЛОТ» взяти, а іноді «стирачки» приваблюють.

— І часто навідуєтеся до пунктів продажів лотерей «М.С.Л.»?

— Не так часто, як хотілося б. Заходжу, коли є вільні кошти. Інколи — один раз на пару тижнів, інколи — раз на місяць. Беру один-два квитки, не більше. Моя теорія — неможливо виграти настирливістю, я вірю лише у щасливий випадок. Важливо просто час від часу дарувати собі шанс на удачу, а там вже як пощастить.

— Вам пощастило, пане Генадію. Як це сталося?

— Випадково. Зібралися з товаришем на дачу, дорогою заїхали на базар дещо купити, випили по чашці кави. Поруч «ЛОТО маркет», і мій товариш, а він куди більше цікавиться лотереями, запропонував зайти. Ми купили по квиточку «Володар гри» та пішли собі. На дачі було не до лотереї, я навіть залишив там свій квиток і лише через 3–4 дні про нього згадав. Опинившись знову на дачі, вирішив нарешті перевірити, а там — пів мільйона!

— У кожному квитку є три гри, удача посміхнулася Вам в останній, третій. Що Ви відчули в цей момент?

— Дуже здивувався. Подумав, невже це можливо? Захотів перевірити себе, поїхав до Полтави, зайшов до лотерейного магазину. Дівчина продавець сказала, що я не помиляюся, дала телефон гарячої лінії. Я зателефонував, отримав адресу, куди треба прийти, щоб оформити виграш. Ну, якось так все було. Хвилювався спочатку, зараз вже начебто звикся.

— Тактику участі в лотереях змінювати не будете?

— Навіщо? Вона ж принесла мені удачу.

— Вже придумали, на що витратити гроші?

— О, планів багато, вистачило б грошей на їхню реалізацію.

— А Ви не зупиняйтеся на досягнутому, виборюйте інші призи.

— Буду діяти за моєю «системою» — можливо, знову пощастить?!

На малюнку ми показуємо фрагмент виграшного квитка — Гру 3, в якій щасливчик знайшов 5 збігів Виграшних номерів з Вашими номерами, що склали виграшну горизонталь.