Як легко помилитися, визначаючи вік людини з голосу, ми зрозуміли, набравши номер телефону чергового переможця лотерей «М.С.Л.». Спочатку ми вирішили, що говоримо з людиною максимум років 30‑ти, а виявилося, що Павлу майже 60. І все-таки ми не зовсім помилилися, бо молодого завзяття, бажання жити цікаво, активно і різноманітно нашому співрозмовнику не позичати. Як і готовності вчитися новому, опановувати сучасні гаджети та Інтернет.

«Чесно скажу: карантин дав мені потужний поштовх, — зізнався Павло. — Я і до останніх подій намагався не відставати від часу, але цієї весни, коли просто не було іншого виходу, серйозно засів за Інтернет. А оскільки я давно розважаюсь лотереями, то відразу ж почав шукати можливість купити квиток онлайн. Можу запевнити моїх колег по захопленню і ваших читачів, що нічого складного в цьому немає, у мене вийшло без проблем. Що цікавіше, онлайн варіант чи «живий» квиток? Важко сказати, мені подобаються обидва способи гри».

Квиток електронної миттєвої лотереї «Гаряча штучка!», на який припав виграш розміром 50 000 гривень, був цілком реальний, роздрукований на терміналі (його зображення ви бачите поруч).

І купив цей квиток, як з’ясувалося, не сам переможець, а його батько. «Ми з батьком часто даруємо один одному лотерейні квитки, — пояснив Павло, — така у нас гра. І договір — великі виграші ділимо навпіл. Як розпорядитися цим виграшем, поки не вирішили». Павло грає не тільки у миттєві лотереї, а також у «МЕГАЛОТ» і «Лото-Забава». Дуже великих виграшів досі не траплялося, максимум до 1 000 гривень.

Щасливий квиток «Гаряча штучка!» серії «Рибачка Соня» вартістю 20 гривень був куплений 31 травня в столичному «ЛОТО маркеті», розташованому на вулиці Данили Щербаківського, 47. Ви бачите, що виграшною стала «Гра 3», а удачу приніс гарячий номер 24. Нагадаємо, що зараз на всіх точках розповсюдження оператора державних лотерей «М.С.Л.» можна придбати квитки лотереї «Гаряча штучка!» серій: «Рибачка Соня», «Миколаївська морячка» і «Херсонська красуня». Квитки кожної із цих серій мають унікальне графічне оформлення і однакову ціну — 20 гривень.