Виграй 200 000 на честь свята!
Виграй 200 000 на честь свята!

Сьогодні ми презентуємо вам оновлену серію ЕМЛ «До свята», яка присвячена ювілейному 50-му Дню народження найстарішого, найбільшого та найпопулярнішого оператора державних лотерей в Україні. 50 років – це вагомий рубіж, і ми впевнені, що наші читачі з величезним задоволенням та азартом святкуватимуть ювілей Оператора, який за роки свого існування подарував багатомільйонній аудиторії гравців нашої країни безліч цікавих лотерей та можливість вигравати мільйони, мільйони, мільйони гривень.  Оператора, який входить до складу Європейської асоціації Державних лотерей і ТОТО, отримав та неодноразово підтвердив європейський «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри».

Від 20 до 200 000

Тож, святкуйте 50-й День народження «М.С.Л.» та вигравайте гроші в оновленій серії лотереї «До свята». Святкуйте весело, азартно та прибутково, адже в квитках серії «День народження МСЛ» величезна кількість різноманітних призів: від 20 гривень (що дорівнює вартості квитка) та більше, більше, більше, аж до максимальних  200 000 гривень! Рекомендуємо вам познайомитися із призовою структурою (таблиця внизу), щоб відчути азартний порив до гри. А як грати й вигравати, ми зараз обговоримо на прикладі квитка нового красивого дизайну з так званою «мальованою» графікою (можливий більш простий варіант, із цифрами).

Механіка гри доволі проста. У квитку є Ваші номери – їх 20 (використовуються числа в діапазоні від 01 до 30), і вони розмістилися на святковому «двоповерховому» торті. Виграшні номери – їх 5, містяться на п’яти повітряних кульках у вигляді сердечок. Завдання гравця — порівнювати Ваші та Виграшні номери, вишукуючи однакові. Щоб дізнатися про ігрову долю свого квитка й результат гри, читайте «Умови виграшу».

Яка ж доля нашого квитка? В даному разі вам буде легко відшукати однакові номери серед Ваших та Виграшних, адже ми спеціально позначили їх (обвели кружками) у навчальних цілях. В справжньому квитку ніяких вказівок на кшталт наших червоних кружків ви не знайдете, тому будьте уважні, звіряючи номери. Власне кажучи, в цьому полягає ваша, як гравця, цікава та азартна «робота», від якої багато що залежить.

Що саме? Давайте почитаємо «Умови виграшу», які стосуються цього конкретного квитка:

«Якщо будь-які з Ваших номерів збіглися з виграшними номерами, Ви виграли: за 2 номери – 40 гривень, за 3 номери – 100 гривень, за 4 номери – 200 гривень, за 5 номерів – 20 000 гривень». В інших квитках може бути зовсім інший перелік виграшів, включаючи максимальні 200 000 гривень. Але принцип єдиний: чим більше Ваших та Виграшних номерів збіглися, тим більший виграш отримує гравець. Ну, а в нашому прикладі квиток виграв 20 000* гривень.

Виграй 200 000 на честь свята!
Виграй 200 000 на честь свята!

Бажаємо всім, хто шанує свято та охочий до миттєвих виграшів, знайти удачу в квитках серії «День народження МСЛ».  Тож, поспішайте за удачею просто зараз!

*Сума виграшу до виплати складає 16 100,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші розміром до 2 000  грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 20 000 грн. та 200 000 грн. Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65. Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.