Швидкі та легкі гроші краще за все вигравати в миттєаі лотереї «Швидкограй».

Витрачай як заманеться!

 

Шановні друзі! Презентуємо вам електронну миттєву лотерею «Купа грошей».

Ми з вами вже, начебто, звикли до того, що численні представники родини електронних миттєвих лотерей «Швидкограй» відрізняються один від одного різноманітними та цікавими особливостями. Але, як показує досвід, кожна нова лотерея вміє здивувати й порадувати серця шукачів миттєвої удачі. Ось і сьогодні ви познайомитеся з новою лотереєю, яка  неодмінно вас здивує та покличе за собою. При цьому, увага, чоловіків та жінок вона покличе по-різному, по-своєму, враховуючи характерні особливості й бажання, притаманні жінкам і чоловікам. Несподівано? Дуже! Принадливо? Ще як! Тож знайомтесь та вчіться грати в нову ЕМЛ «Купа грошей»!

На точках продажу ви можете знайти одразу 2 серії цієї лотереї- «на жіночі забаганки» та «на чоловічі розваги». Вибір за вами!

Як грати?

На кожному лотерейному квитку (вартість одного квитка 10 гривень) розташовано 4 пронумерованих Гри. У кожній Грі розміщується по чотири «Ваших символи». Нижче розташована зона з десятьма «Виграшними символами». У кожній Грі вказана сума можливого призу за неї.

Якщо в межах будь-якої Гри чотири «Ваших символи» збіглися з будь-якими «Виграшними символами» та утворили повну горизонталь — приз за цю Гру Ваш.

Крім того, на кожному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. У разі якщо цей символ збігся з будь-яким з «Ваших символів», Ви відразу виграли 50 гривень.

 

У чому різниця?

Правила гри дуже прості та абсолютно однакові як для «жіночих», так і для «чоловічих» квитків. А в чому ж різниця? Придивіться уважніше, і ви побачите, що різняться лише символи, які, так би мовити, віддзеркалюють жіночі та чоловічі прагненнята бажання.

Жінки люблять прикраси, тому у квитках «на жіночі забаганки» ми бачимо зображення діаманту, намиста,

обручки, сережок…  І, звичайно, бачимо  чобітки та черевички як символ любові жінок до красивого взуття та одягу взагалі.

Чоловіки небайдужі до автомобілів, полюбляють спорт, рибалку та мисливство. Тож їхні символи відповідні: авто, ласти, приціл, риболовний гачок…

Втім, у всіх нас є багато спільного. Ми мріємо про дальні мандрівки, любимо відпочивати на курортах і користуватися новенькими гаджетами. Саме тому в обох квитках ви можете знайти зображення літака й сонцезахисних окулярів, смартфона та годинника.

 

Шукаємо виграші

Взагалі треба пам’ятати, що важливі не стільки самі символи, як їх збіг (виграшних символів з вашими). Є виграшна лінія – є приз! І тільки вам вирішувати, на що витрачати виграну купу грошей: на спортивні розваги чи прикраси, туристичну подорож чи новенький смартфон. Виграшів дуже багато (дивіться у таблиці), і серед них у кожній серії квитків є 2 головних – по 20 000 гривень. Грайте, шукайте збіг символів та вигравайте!

Припустимо ви придбали такі лотерейні квитки, які зображені  цих сторінках. Уважно перевіряємо. У першому квитку в Іграх №1 і №4 збіглося по 4 символи. Квиток виграшний! Загальна сума виграшу за цим квитком: 20 грн. + 30 грн. = 50 гривень*.

У другому квитку додатковий символ збігся з одним із «Ваших символів» — квиток виграшний. Сума виграшу — 50 гривень.

У наведених нами прикладах суми виграшів невеликі. А ми бажаємо вам, шановні читачі, вигравати часто і якомога більші суми. Збирайте вашу купу грошей частками чи відразу, як забажаєте, як вирішить доля!

Як отримати виграші?

* Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються  у будь-якому пункті розповсюдження лотерей  МСЛ (у разі наявності необхідної суми коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн. та 20 000 грн. Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії МСЛ: 0 (800) 21 00 65

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Згідно із законодавством України гравцями можуть бути тільки повнолітні особи. МСЛ – ЗА ВІДПОВІДАЛЬНУ ГРУ! ГРАЙ З РОЗУМОМ!