Шановні читачі, миттєва удача знову стукається у ваші двері!

Це родина лотерей «Швидкограй» знову нагадує про себе. Як ви знаєте, 14 жовтня відзначається День захисника України. Саме до цього свята приурочена серія «Слава Захисникам» від  ЕМЛ «Святкова», яка незабаром з’явиться у продажу. Ми познайомили вас із нею минулого року, а сьогодні пропонуємо пригадати  правила гри. Вартість одного лотерейного квитка – 10 гривень, а виграти можна до 20 000 гривень.

Як шукати виграші?

На кожному квитку друкується 16 ВАШИХ СИМВОЛІВ та 12 ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ. Якщо квиток має «мальовану» графіку, як у нашому прикладі, ви побачите ігрові символи військової тематики. В «немальованих» квитках на ігровому полі  зазначені числа з діапазону від 01 до 20 включно. Різниця в дизайні не впливає на правила гри та суми виграшів.

Правила гри прості: якщо будь-які з ВАШИХ СИМВОЛІВ зійшлися з ВИГРАШНИМИ та утворили горизонталь або вертикаль з чотирьох символів – Ви виграли. Суми виграшів вказані поряд з лініями.

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ збігається з будь-яким із ВАШИХ СИМВОЛІВ, Ви одразу виграли 50 гривень*.

Запрошуємо вас «зіграти» по нашому квитку. Уважно придивляємося до ВАШИХ СИМВОЛІВ, порівнюючи їх із ВИГРАШНИМИ, рядок за рядком, по горизонталі та по вертикалі… В другому справа стовпчику всі чотири символи  (бінокль, якір, компас та прапор) присутні серед ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ.  Це означає, що квиток виграшний! Сума виграшу позначена безпосередньо над цим стовпчиком — 500 гривень**.

Квитки серії ЕМЛ «Святкова»«Слава Захисникам» вже скоро надійдуть у продаж. Обов’язково завітайте до пунктів продажів, адже кількість квитків обмежена! Як ми казали, вартість квитка невелика, лише 10 гривень, а призів безліч (дивіться повний перелік у таблиці), і кожен із них може дістатися саме вам, шановний читачу!

Як отримати виграші?

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються  у будь-якому пункті розповсюдження лотерей  ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн. та 20 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

* Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.