Шановні читачі! Незабаром у продажі з’являться 2 нові серії добре вам знайомих електронних миттєвих лотерей, «Гороскоп» і «Святкова». Дуже хочемо, щоб саме ви – знавці та шанувальники лотерей сімейства «Швидкограй», стали першими гравцями, яким пощастить виграти приємні лотерейні призи. Поспішаємо познайомити вас із новинками та нагадати правила гри. І, звичайно, про виграші!

Вся мудрість Сходу

Кажуть, що у китайському гороскопі — вся мудрість Сходу, тому що його створив сам Будда під керівництвом Небесного імператора. Гороскоп може розповісти все про ваш характер, схильності та здібності. А людина, яка пізнала себе, сам керує своєю Долею і привертає до себе удачу!

У вас, шановні читачі, є реальний шанс познайомитися з Удачею, придбавши квиток нової серії ЕМЛ «Гороскоп», яка присвячена китайському гороскопу.

На ігровому полі 16 ігрових символів у вигляді знаків китайського зодіаку. Деякі з них повторюються. А можливо потроюються, і це дуже важливо з огляду на «Умови виграшу»: «Знайдіть три однакові символи та виграйте». Нижче зображені п’ять символів (знаків зодіаку), під кожним знаком сума можливого виграшу. Якщо саме такий символ тричі повторюється серед 16-ти символів на ігровому полі квитка – є виграш.

У нашому прикладі (ліворуч) в ігровому полі знак «Півень» повторюється тричі. Отже, квиток виграшний, а сума виграшу – 500* гривень.

Наш приклад дає вам змогу пригадати правила гри. Квитки, які будуть друкуватися на електронних терміналах після початку продажів, матимуть інші набори символів у ігрових полях, інші виграшні символи та суми виграшів. Незмінною залишається умова виграшу – потроєння виграшного символу.

Вартість лотерейного квитка «Гороскоп» лише 10 грн, таким є і найменший приз. А далі тільки більше: 20, 50, 100, 200, 500, 1 000, 2 000 і, нарешті, головний приз — 20 000 гривень!

У кожному квитку «Гороскоп»ви знайдете спеціальне «Передбачення для Вас» — ваш особистий міні-гороскоп, шановний гравець. І в кожному новому квитку ви знаходете нові міні-гороскопи, завжди дуже добрі та позитивні, що додають гарного настрою та віри в світле майбутнє!

Лапка до лапки – лови грошенятка!

Щоб там не було, а весна вже скоро. Її ознаки і в нашому настрої, і в лотерейних новинках. Одна з них – весняна серія ЕМЛ «Святкова» під назвою «Багаті котики».

Як бачите, лотерейний квиток не змінився зовні. Й виграші такі, як у попередній серії: 10, 20, 30, 50, 100, 200, 500, 1 000 гривень. Головний виграш – 20 000 гривен.

Правила гри прості. Якщо будь-які з «Ваших символів» зійшлися з «Виграшними» та утворили горизонталь або вертикаль (лінію з чотирьох символів) – ви виграли. Суми виграшів вказані поряд з лініями.

Крім того, на кожному лотерейному квитку є додатковий символ. Якщо він зійшовся з будь-яким із «Ваших символів», ви одразу виграли 50* гривень.

На нашому прикладі квитка у верхній горизонталі «Ваших символів» усі чотири символи сходяться з тими, які є серед «Виграшних». Це означає, що квиток виграшний. Суму виграшу читаємо навпроти лінії – 5 000** гривень!

Квиток серії «Багаті котики» коштує небагато, всього 10 грн. А виграти можна аж 20 000 гривень! Передвісник весни незабаром з’явиться в продажі, — оновлюйте своє життя та вигравайте гроші!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний роздрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності.

* Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 4 025 грн. за вирахуванням податків та зборів.

Виграші до 100 грн. включно позначаються в лотерейних квитках за вирахуванням податків і зборів. Виграші розміром до 2 000 грн. включно виплачується в будь-якому пункті розповсюдження лотерей (при наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів понад 2 000 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»:0 (800) 21-00-65