Молода киянка крупно виграла у миттеву лотерею.

19 квітня у Києві було виграно 50 000 гривень в електронній миттєвій лотереї (ЕМЛ) «Веселик» родини «Швидкограй». Щасливий гравець придбав лотерейний квиток у кіоску «Державні лотереї», що розташований на вулиці Маршала Якубовського, 3, сплативши 20 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» привітав власника виграшного лотерейного квитка на своєму офіційному сайті та рекомендував звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Довго чекати на переможця не довелося, й сьогодні ми можемо вам представити і самого гравця, і лотерейний квиток, який приніс щасливчику 50 000 гривен. Отож, вітайте Ольгу Григорівну з Києва — переможницю та володарку грошового призу лотереї «Веселик».

Виявилося, що цей виграш став першим у її мінливій та періодичній «лотерейній кар’єрі». Як зазначила пані Ольга, вона грає в лотереї вже протягом досить довгого часу, проте робить це не часто, під настрій. А головним, активним гравцем у сім’ї переможниці є мама нашої героїні, яка грає у різні лотереї багато-багато років. Цікаво, що виграшний лотерейний квиток «Веселика» Ольга придбала саме тоді, коли мама запросила її зіграти у лотерею, так би мовити, за компанію. Переможниця зізнається, що до останнього часу ставилася до лотерей взагалі доволі скептично. Але разом із цим виграшем її погляд на можливість лотерейного дива зробив стрімкий та впевнений оберт на 180 градусів! Хоча вона й досі ще не може повірити, що ця дивовижно приємна подія трапилася саме з нею.

Ольга з задоволенням пригадує неймовірні емоції, коли прямо на точці продажу лотерей зрозуміла, що виграла. Вона досі радісно сміється, повертаючись думками до щасливого моменту виграшу. Відповідаючи на запитання щодо можливих планів на грошовий приз, переможниця повідомила, що поки не має якихось конкретних ідей. Говорить, що має пройти якийсь час, щоб трохи вгамувались емоції. А вже тоді вона повернеться до цього питання із холодною головою.

Ми щиро вітаємо пані Ольгу з почином, адже це її перший великий лотерейний виграш!

А вам, шановні читачі, пропонуємо роздивитися зображення лотерейного квитка «Веселик», в якому Ольга Григорівна знайшла свій виграш, а разом із тим, нагадаємо правила цієї лотерейної гри. Вони досить прості. На лотерейному квитку розташовано одразу два ігрових поля — дві «Гри». Для кожної «Гри» є своє ігрове поле (4х4), в якому розміщені 15 чисел у діапазоні від 01 до 40 включно та один пільговий символ «:)» (він же – Веселик), що замінює будь-який номер. Цей символ розміщується на ігровому полі випадковим чином. Завдання гравця: знайти виграшні номери у «Грі 1» та «Грі 2», з’ясувати, чи утворюють вони виграшні комбінації. Грошові призи можна виграти за одну повну горизонталь, вертикаль чи діагональ. А найбільші виграші отримає той щасливчик, у якого зійшлися всі символи в одній «Грі», тобто виграшні числа утворили квадрат з 16 чисел (разом із Веселиком). До речі, виграшними можуть бути як одна, так і обидві «Гри» на квитку. При цьому в одній «Грі» можуть бути одразу дві виграшні горизонталі!

Як ви бачите, Ольга Григорівна знайшла лотерейну удачу у «Грі 2». Планомірно звіряючи та закреслюючи виграшні номери у цій «Грі», вона зрозуміла, що закреслила їх… усі. А така удача гравця, як свідчать умови «Гри 2», нагороджується призом сумою 50 000 гривень!

Бажаємо і вам, шановні читачі, таких щасливих моментів у лотерейних іграх. Як кажуть, шукайте та знайдете! Вартість квитка ЕМЛ «Веселик» — 20 гривень. Окрім 50 000 гривень на вас очікують чимало інших грошових призів. А зіграти можна на всіх точках розповсюдження оператора державних лотерей «М.С.Л.».