31 січня 2020 року в електронній миттєвій лотереї «Полювання за скарбами» родини «Швидкограй» було зірвано 50 000 гривень. Власником виграшу став гравець, який придбав  лотерею у столичному «ЛОТО маркеті», що на вул. Солом’янська, 28.

Відомо, що зіграти переможець вирішив з самого ранку, о 8:50, а витратив усього 20 гривень (вартість одного квитка). Оператор державних лотерей «М.С.Л.» привітав щасливчика на своєму офіційному сайті та порадив йому звернутися на гарячу лінію для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Нагадаємо, що за правилами проведення лотерей квитки «Полювання за скарбами», так само як інших ЕМЛ, друкуються на очах у покупців за допомогою терміналу. Виграшність може бути перевірена гравцем як одразу, на точці продажів, так і поза неї у будь-який зручний час. Крім того, починаючи з липня 2019 року зіграти у цю лотерею можна також онлайн на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.»: msl.ua

Лотерея має яскравий дизайн та унікальну механіку гри, зрозумілу і початківцям, і давнім шанувальникам цього виду дозвілля.

Окрім максимального призу 50 000 гривень у лотереї передбачено чимало інших грошових призів. Найменший з них дорівнює вартості одного квитка – 20 грн.

Більше деталей про правила гри та умови проведення лотереї можна дізнатися на окремій сторінці на офіційному сайті оператора державних лотерей «М.С.Л.» або за телефоном гарячої лінії: 0 (800) 21 00 65