Виграш додав драйву.

Поціль у 100 000! – закликає плакат електронної миттєвої лотереї «Морський бій». Такий манливий заклик просто неможливо обійти увагою, тим більше, що сама гра напрочуд цікава та приваблива.

«Варто спробувати», — сказав собі гравець із міста Лозова Харківської області пан Олександр… і виграв головний приз! Це сталося ?? серпня, коли щасливчик звично завітав до точки продажу лотерей, яка розташована на місцевому ринку.

«Взагалі я постійно граю у «Лото-Забава», — розповів нам переможець. — Намагаюсь не пропускати тиражів, інколи виграю невеличкі призи. А миттєві лотереї купую лише час від часу, коли є настрій та зайві гроші у гаманці, а вигравав до 500 гривень.

Цього разу я також прийшов придбати білети улюбленої лотереї. Раптом мій погляд впав на картинку з зображенням військового корабля, і щось підштовхнуло зіграти. Взяв одразу 5 квитків «Морський бій» і став перевіряти, як кажуть, не відходячи від каси. Перший виявився без виграшу, другий також, і в третьому всі постріли повз ціль… а в п’ятому бачу, начебто є виграш. Впевненості не було, до того ж, зір у мене вже не дуже добрий. Попросив розповсюджувача подивитися, вона взяла мій квиточок, покрутила, роздивилась та каже: «А знаєте, Ви сто тисяч виграли!». Я оторопів, не міг повірити. Сам знову все перевірив і зрозумів, що сталося справжнє диво – головний приз дістався мені!

Безумовно, я завжди мріяв про великий виграш, та й від джекпоту не відмовився б. А ось, коли виграв велику суму, аж сто тисяч, якось зніяковів».

Пан Олександр працює охоронцем, одружений, має доньку та дворічну онучку. Він ще не віришив, на що підуть виграні гроші. Дружина хоче змінити стареньке авто на краще, а сам щасливчик більше схиляється до того, щоб купити гараж. Нещодавній успіх додав йому драйву та впевненості у собі, тому грає, як він сам говорить, з подвійною енергією, навіть доводиться себе стримувати.

І то правда, азарт повинен бути розумним та контрольованим.

А ми нагадаємо, що квиток лотереї «Морський бій», який приніс щасливчику з Лозової 100 000 гривень, коштує всього 20 гривень. Приємна арифметика перемоги!