Черговий великий виграш у лотерею сімейства «Швидкограй».

Кожному хочеться думати про себе якнайкраще. Ось і ми хочемо вірити, що саме наша нещодавня публікація («Азарт від МСЛ» №4 від 27 січня), в якій ми нагадали читачам про ЕМЛ «Чарівна пара», стала винуватицею чудового виграшу в цій лотереї.

30 січня стало відомо, що у Миколаєві на фірмовому столі «М.С.Л.», розташованому у магазині за адресою: проспект Корабелів, 17, вдалий гравець придбав квиток «Чарівна пара» та виграв один із крупних призів — 50 000 гривень. Гра обійшлася переможцю усього в 20 гривень, вартість одного квитка.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» на своєму офіційному сайті (msl.ua) привітав власника виграшного  квитка та порадив звернутися на гарячу лінію для отримання консультації щодо оформлення грошового призу за телефоном: 0(800) 21 00 65.

А ми нагадаємо, що ЕМЛ «Чарівна пара», яка належить до великого сімейства лотерей «Швидкограй», вже дарувала своїм шанувальникам чималі виграші. Так, 10 вересня 2018 року  приз  розміром 200 000 гривень дістався пані з міста Ізяслав Хмельницької області. Зі слів переможниці, вона грає у лотереї «М.С.Л.» протягом 20 років, а таку величезну суму виграла вперше. Виграні кошти жінка запланувала витратити на своїх дітей та онуків. Великий виграш – для великої родини!

Ще раніше, а саме у січні 2018 року, приз  розміром 50 000 гривень дістався гравцеві, який придбав квиток у столичному «ЛОТО маркеті».

Проте, один із найбільш цікавих випадків виграшу великих грошових призів у цій лотереї трапився 21 серпня 2017 року, коли в один день два гравці, майже одночасно виграли 200 000 та 50 000 гривень, придбавши лотерейні квитки в Ірпені (Київської області) та Одесі відповідно.

ЕМЛ «Чарівна пара» має серед шанувальників миттєвих лотерей «Швидкограй» гравців чималу популярність, адже у  гравця є шанс усього за 20 гривень, не відходячи від терміналу, виграти безліч грошових призів серед яких: 10 000, 20 000, 50 000 та навіть 200 000 гривень.

Правила гри прості та зрозумілі: на ігровому полі квитка розміщується пара «Виграшних символів» і 12 пар «Ваших символів», тобто 12 спроб виграти гроші. Під кожною зі спроб вказана сума можливого виграшу. Квиток вважається виграшним, якщо сума очок/чисел зазначених у «Виграшних символах» збіглася із сумою очок у будь-якій зі спроб. Проте, якщо жодна зі спроб не є виграшною, у гравця є шанс автоматично отримати 200 гривень, якщо серед «Ваших символів» є три спроби, що містять «дублі» (два однакових числа).