Пощастило гравцю у Запоріжжі.

Півмільйона – як диво!

Велика удача посміхнулась ще одному шукачу миттєвих виграшів у лотереях «Швидкограй». 11 липня у Запоріжжі, на фірмовому столі «М.С.Л.», що розташований за адресою: вул. Запорізька, 18, було придбано квиток електронної миттєвої лотереї (ЕМЛ) «ЛАС-ВЕГАС», який виграв головний приз — 500 000 гривень!

Щасливчик не став зволікати, швиденько звернувся до лотерейного оператора «М.С.Л.» та оформив свій півмільйонний виграш. Більше того, встиг поділитися з нами своєю ігровою історією.

А тепер, увага: головною переможницею ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС» стала жителька Запоріжжя пані Олена, яка, увага, вважає свою лотерейну удачу справжнім дивом.

За словами жінки, її навіть не можна назвати гравцем, тому що лотереї купує дуже рідко, адже завжди вважала себе людиною невезучою. У її родині хіба що 20-річна донька інколи бавиться грою, а сама Олена лише за цим спостерігає та інколи радіє разом із донькою, коли трапляються виграші.

Що ж сталося 11 липня 2019 року, коли її ставлення до лотерей кардинально змінилося? Послухаємо нашу героїню.

«Нещодавно мого чоловіка поклали до лікарні, а грошей у нас на лікування просто немає. Добре, що була можливість узяти кредит на медикаменти, але ж це тимчасова міра. Мої співробітники на роботі, велика їм подяка, організували збір коштів, але сума вийшла невелика, близько 400 гривень. Зважаючи на вартість ліків, які необхідно купувати, ці гроші були краплею в морі, адже їхня вартість сягає 1000 гривень на день.

Ситуація була дуже складна, повірте. І ось, повертаючись з роботи додому із цими невеликими грошима від співробітників, я, дивуючись самій собі, зайшла до лотерейної точки, де інколи купувала лотереї моя донька», — розповіла пані Олена.

За словами переможниці, у той день «щось перемкнулося» в її голові. Забувши про свою невіру у своє везіння, вона вирішила частину грошей, які зібрали на роботі, витратити на лотерейні квитки. А вже через кілька хвилин розповсюджувач вітав щасливицю з перемогою «вагою» у півмільйона гривень!

«Коли я зайшла, взагалі була у якійсь прострації, довго не могла вирішити, яку саме лотерею вибрати, — продовжує Олена. — Зробити вибір допомогла дуже привітна жіночка-продавець, запропонувавши одну з нових лотерей. Але пощастило мені далеко не з першого квитка, а з сьомого. Ви не уявляєте, що відбувалося у моїй голові, коли жінка тихенько сказала: «Ви виграли 500 тисяч». Не пам’ятаю, що було потім, тому що оговталася я десь тільки через годину, настільки ця новина була несподіваною та вражаючою».

Зрозуміло, що частину виграшу Олена збирається витратити на лікування та відновлення здоров’я чоловіка. Ще частину витратить на допомогу рідним, а що залишиться – «по ситуації».

Нагадаємо вам, шановні читачі, що квиток «ЛАС-ВЕГАС» коштує 50 гривень, а зіграти можна на точках продажу власної мережі оператора державних лотерей «М.С.Л.». Окрім цього, у вас є можливість зіграти в «ЛАС-ВЕГАС», не виходячи з дому, онлайн, на офіційному сайті лотерейного оператора: msl.ua. Вартість одного квитка онлайн така саме — 50 гривень. А різноманітних виграшів у цій лотереї тисячі, варто пошукати удачу!