24 серпня Україна традиційно святкуватиме День Незалежності. Це державне свято було встановлено постановою Верховної Ради у 1992 році, тож, цього року ми з вами будемо відзначати його у 28 раз. І втретє поспіль свою причетність до значимої події продемонструє родина миттєвих лотерей «Швидкограй». Здогадалися яким чином? Ну, звичайно — стартом продажів квитків ЕМЛ «Святкова» серії «До Дня Незалежності»! Святкуйте й відзначайте важливу дату разом із «Швидкограй» різноманітними виграшами. Заряджайтеся гарними емоціями та святковим настроєм. А виграні призи неодмінно допоможуть вам відчути себе щасливішими та незалежнішими.

СВЯТКОВІ СИМВОЛИ ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ

Символіка свята Незалежності відображена в лотерейних квитках, а правила гри прості та зрозумілі, що ми зараз наведемо на прикладі. На кожному лотерейному квитку друкується 16 ВАШИХ СИМВОЛІВ та 12 ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ. Якщо квиток має «мальовану» графіку, як у нашому прикладі, ви впізнаєте серед символів булаву та перехрещені шаблі, українську хату та прапор, побачите число «24», яке відповідає даті цього важливого для нас свята (24 серпня), та інші зображення, які так чи інакше розповідають про історію та традиції України. А якщо електронний термінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, тоді замість «мальованих» зображень ви знайдете на ігровому полі числа з діапазону від 01 до 20 включно. Нагадуємо, така різниця в дизайні ніяк не впливає на правила гри та суми виграшів.

Правила гри такі: якщо будь-які з ВАШИХ СИМВОЛІВ збіглися з ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ та утворили горизонталь або вертикаль (лінію) з чотирьох символів — ви виграли. Суми можливих виграшів вказані поряд із лініями. Окрім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ збігається з будь-яким із ВАШИХ СИМВОЛІВ, ви відразу виграли 50 гривень*.

Припустимо, ви придбали такий лотерейний квиток, який зображено тут. Спробуємо його перевірити, чи є в ньому виграш? Справа не дуже складна, але потребує уважності, аби не пропустити збіг символів. Тож, уважно придивляємося до зображень ВАШИХ СИМВОЛІВ, рядок за рядком, по горизонталі та по вертикалі, порівнюючи їх із ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ… і бачимо, що в передостанньому знизу рядку (по горизонталі) є виграшна лінія. Всі чотири символи цього рядка (сердечко, медаль, число «24» та прапор) присутні серед ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ. Це означає, що квиток виграшний! Яка сума виграшу? Читаємо її ліворуч від виграшної лінії — 500 гривень**.

УВАГА! СЕРІЯ ЛІМІТОВАНА

Як бачите, все просто, а разом із тим цікаво та приємно. Ще приємніше вам буде, шановні друзі, виграти в реальній грі. І це абсолютно можливо, оскільки квитки електронної миттєвої лотереї «Святкова» серії «До Дня Незалежності» вже у продажу. Не втрачайте момент, адже кількість квитків обмежена, і виграють лише ті з вас, хто бажає свята та поспішає за удачею!

Невелика вартість квитка, лише 10 гривень, і безліч різноманітних виграшів, серед яких 2 максимальних по 20 000 гривень (дивіться повний перелік у таблиці), зроблять вашу участь у грі приємною та пам’ятною. Відзначайте День Незалежності лотерейними виграшами!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності! *Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

**Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 та 20 000 гривень ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.