Шанувальники миттєвої лотереї ≪Товстий гаманець≫ із родини ≪Швидкограй≫ не можуть поскаржитися на брак гарних новин. 8 серпня у цій лотереї виграли чималий приз — 50 000 гривень завдяки онлайн квитку вартістю 5 гривень. 13 липня у столичному «ЛОТО маркеті» ≪Товстий гаманець≫ подарував учаснику лотереї виграш на суму 100 000 гривень. А сьогодні ми повідомляємо, що в онлайн-версії ≪Товстий гаманець≫ з’явилися квитки вартістю 50 гривень, які дають можливість виграти 500 000 гривень!

До цього моменту на сайті лотерейного оператора msl.ua можна було придбати квитки вартістю 5, 10 і 20 гривень та виграти головні призи у 50 000, 100 000 та 200 000 гривень відповідно. Зараз вибір можливостей розширився, додаючи лотереї ще більше привабливості та драйву.

Шанс виграти пів мільйона гривень у ≪Товстий гаманець≫ ви отримали ще наприкінці лютого, коли у пунктах продажів лотерей «М.С.Л.» з’явилися квитки 31 серії. А тепер, панове, ви можете досягти цієї ж мети, користуючись онлайн-сервісом лотерейного оператора.

У тому, щоб придбати квитки на традиційній точці продажів, є свій сенс. Онлайн-версія пропонує користувачам свою низку переваг. На екрані комп’ютера, планшета чи мобільного телефону лотерея виглядає яскравіше та динамічніше, а знаходити виграшні збіги значно простіше. До того ж шукати їх можна як власноруч, так і в автоматичному режимі. Система самостійно підсвічує збіги, тож проґавити виграш просто неможливо. При цьому, отримати виграші можна одразу на банківську картку, не виходячи з дому! У всьому іншому — це все та ж сама миттєва лотерея, яку знають та люблять шанувальники лотерейного дозвілля.

На кожному лотерейному квитку ≪Товстий гаманець≫ вартістю 50 грн. є три ігрових поля: ГРА 1, ГРА 2 і СУПЕР ГРА, кожна з яких розігрується окремо. При цьому, виграшними (по одному квитку) можуть бути від однієї до трьох ігор включно.

ГРА 1. На ігровому полі є 4 ВИГРАШНІ НОМЕРИ і 20 ВАШИХ НОМЕРІВ. Під ВАШИМИ НОМЕРАМИ вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігся з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви виграли приз за цей номер. На скриншоті № 1 зафіксовано виграш на суму 50 грн. (засвітився «виграшний німб» навколо монети з номером 28).

ГРА 2. На ігровому полі розташовані 6 ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ і 9 ВАШИХ НОМЕРІВ. ВАШІ НОМЕРИ розміщені таким чином, що утворюють три горизонталі та три вертикалі (по 3 номери у кожній лінії). Поряд з кожною горизонталлю, вертикаллю, а також діагоналлю, що проходить з лівого верхнього номера до правого нижнього номера, вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-які ВАШІ НОМЕРИ збіглися з будь-якими ВИГРАШНИМИ НОМЕРАМИ і утворили горизонталь, або вертикаль, або зазначену вище діагональ з трьох номерів — ви виграли приз за відповідну лінію. На скриншоті № 2 можна побачити, що верхня виграшна горизонталь (вона світиться) подарувала учаснику приз — 50 грн.

СУПЕР ГРА. На лотерейному квитку — 9 грошових сум. Якщо серед цих сум є три однакові, ви виграли одну таку грошову суму. Скриншот № 3 демонструє виграш на суму 50 грн. (світяться три однакові суми по 50 грн.)

Усі наведені нами приклади (скриншоти) демонструють мінімальні суми виграшів, а нам дуже хочеться, щоб читачі лотерейного видання не обмежувалися малим, а відразу замахнулися на великі виграші, взявши за мету максимальні 500 000 гривень.

Бажаємо кожному із вас щасливих миттєвих знахідок!

Примітка: ігрові символи, номери лотерейних квитків та ігрові комбінації на скриншотах позначені умовно.