Миттєві лотереї «Швидкограй» продовжують опановувати віртуальний простір. І це однозначний плюс для шукачів миттєвої удачі, адже можливостей зіграти й виграти призи своєї мрії стає все більше. При цьому доступність гри значно зростає, адже тепер ви можете грати не тільки за електронними (термінальними) квитками, а й через Інтернет, не виходячи з дому. Для цього треба зайти на офіційний сайт лотерейного оператора «М.С.Л.» www.msl.ua, вибрати розділ «онлайн лотереї», потім обрати лотерею, яка вас зацікавила, — і вперед, до виграшів!

ОЦІНИ КОМФОРТ І ШВИДКІСТЬ

Представляємо вам онлайн версію миттєвої лотереї «Товстий гаманець». Знайома назва, чи не так? Адже це одна з найпопулярніших електронних миттєвих лотерей родини «Швидкограй», яка багато років дарує вам чимало різноманітних призів. А тепер ми пропонуємо вам спробувати зіграти у «Товстий гаманець» онлайн. По-перше, щоб оцінити комфорт і швидкість покупки квитка. По-друге, щоб відчути нові емоції від динамічної, «живої» гри, в якій є міні-сюжет та умовні герої-монетки. По-третє, щоб отримати додаткові можливості вигравати лотерейні призи, і це, мабуть, найважливіше для мисливців за миттєвою удачею!

«Товстий гаманець» у онлайн виконанні (так само, як електронний) дає гравцю можливість самому обрати вартість квитка. Витрачайте на гру стільки грошей, скільки можливо й необтяжливо для вашого особистого гаманця: 5, 10 або 20 гривень. Варто пам’ятати, що дорожчий квиток надає вам більше шансів на виграші та можливість виграти більший максимальний приз. Якщо ви сплатили за квиток 5 гривень (Мідяник) — можете виграти до 50 000 гривень, сплатили 10 грн. (Срібняк) — до 100 000 гривень, сплатили 20 грн. (Золотник) — до 200 000 гривень. Вирішувати й обирати тільки вам, шановний гравцю. Так само у вас є можливість на початку гри обрати кількість квитків: від одного до десяти за один раз. А далі починається гра…

МОНЕТКА ПЕРЕГОРТАЄТЬСЯ… Є ВИГРАШ!

Механіка гри вам знайома. Якщо будь-який із ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви виграли приз за цей номер. Цей принцип залишається незмінним, незалежно від вартості квитка. Але є й різниця — у кількості ВИГРАШНИХ та ВАШИХ НОМЕРІВ і відповідно у кількості шансів на виграш. Що добре видно на зображеннях 1,2,3 (такий вигляд має онлайн версія гри), ви можете порахувати й впевнитися в цьому самі.

Сам процес гри доволі простий: гравець почергово натискає на кожну з монет, що розташовані під написом ВАШІ НОМЕРИ, монета перегортається, гравець бачить число на монеті (номінал). Якщо є збіг з номіналом будь-якої з монет, що розташовані під написом ВИГРАШНІ НОМЕРИ — є виграш, сума якого вказана під відповідною монетою.

За власним бажанням гравець може скористатися кнопкою АВТО, тоді монети перегортаються самостійно, що прискорить ігровий процес.

Який вигляд має удача в онлайн версії лотереї «Товстий гаманець» ми вам також із задоволенням продемонструємо, шановні друзі. Подивіться на зображення 4 і ви побачите виграшний квиток вартістю 20 гривень, в якому збіглися ВАШ НОМЕР 25 та ВИГРАШНИЙ НОМЕР 25. Читаємо суму виграшу — 10 000 гривень*.

Ось так би в справжньому житті, — подумали ви. А ми відповімо: ви спробуйте, зіграйте, можливо, вам пощастить виграти ще більшу суму, любий читачу. Ми вам цього щиро бажаємо! Виграші до 100 грн. включно вказані за вирахуванням податків та зборів.

*Сума виграшу до виплати складає 8 050 грн. за вирахуванням податків та зборів.