Народна мудрість «Життя простішає, коли гаманець товстішає» стала своєрідною візитною карткою електронної миттєвої лотереї «Товстий гаманець».  Минулого року ми представляли вам онлайн-версію цієї лотереї, а сьогодні презентуємо нову серію електронної миттєвої лотереї «Товстий гаманець» у новому ціновому сегменті – 50 гривень, з максимальним призом – 500 000 гривень!

«Життя простішає, коли гаманець товстішає», — повторюємо ми чесно та відверто. Саме від товщини гаманця часто залежить і наше самопочуття, і самоповага, і багато іншого та важливого в нашому житті. Тому кожному з нас хочеться, щоб гаманець завжди був якомога товстішим.

Зараз, шановні гравці, ми хочемо запросити вас до гри, яка здатна миттєво поповнити ваш гаманець на півмільйона гривень. Знайомтеся з новою серією ЕМЛ «Товстий гаманець».

 

Передісторія гіганта

Дозвольте нагадати, що з самого початку розповсюдження ЕМЛ «Товстий гаманець» лотерейний оператор запропонував гравцям лотерейні квитки вартістю 5 грн., 10 грн. та 20 гривень. Відповідно, максимальні призові суми становлять: 50 000 грн., 100 000 грн. та 200 000 гривень. Ідея проста: чим дорожчий квиток, тим цікавіша гра, тим більше можливостей отримувати більші суми виграшів. Обирайте, вирішуйте, все залежить від вашого бажання вигравати… і товщини вашого гаманця. Тепер до трьох цінових сегментів додається четвертий – квитки-гіганти вартістю 50 грн. з максимальним призом 500 000 гривень!

 

В кожному квитку – три гри

У квитках вартістю 5, 10 та 20 гривень правила гри прості. На лотерейному квитку розміщені декілька ВИГРАШНИХ та ВАШИХ НОМЕРІВ. Якщо будь-який із Ваших зійшовся з Виграшним номером, ви виграли приз за цей номер. Різниця між квитками різної вартості полягає у кількості Виграшних і Ваших номерів.

Квитки нової серії (вартістю 50 грн.) зовсім інші. На кожному лотерейному квитку – одразу три ігрових поля: ГРА 1, ГРА 2 і СУПЕР — ГРА, кожна з яких розігрується окремо. На одному квитку виграшними можуть бути від однієї до трьох ігор включно. Давайте разом із вами спробуємо зіграти та знайти виграші.

ГРА 1. Вона не відрізняється від механіки гри по звичним для вас квиткам лотереї «Товстий гаманець». Лотерейний квиток містить 4 ВИГРАШНИХ НОМЕРА і 20 ВАШИХ НОМЕРІВ. Під ВАШИМИ НОМЕРАМИ вказані  суми  можливих  виграшів. Якщо  будь-який  з  ВАШИХ НОМЕРІВ збігся з

будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, Ви виграли приз за цей номер. У нашому прикладі збігся номер 10, подарувавши гравцю 2 000 гривень.

ГРА 2. На лотерейному квитку розташовані 6 ВИГРАШНИХ НОМЕРІВ і 9 ВАШИХ НОМЕРІВ. ВАШІ НОМЕРИ розміщені таким чином, що утворюють три горизонталі та три вертикалі (по 3 номери у кожній лінії). Поряд з кожною горизонталлю, вертикаллю, а також діагоналлю, що проходить з лівого верхнього номеру до правого нижнього номеру, вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-які ВАШІ НОМЕРИ збіглися з будь-якими ВИГРАШНИМИ НОМЕРАМИ і утворили горизонталь, або вертикаль, або зазначену вище діагональ з трьох номерів – Ви виграли приз за відповідну лінію. У нашому квитку є виграшна діагональ, яка принесла гравцю приз на суму 2 000 гривень.

Нарешті, СУПЕР — ГРА. На лотерейному квитку розташовані 9 грошових сум. Якщо серед цих сум є три однакові, Ви виграли одну таку грошову суму. Як бачите, наш умовний гравець виграв  у СУПЕР — ГРІ 1 000 гривень.

А тепер підрахуємо виграші у всіх трьох іграх: 2 000 + 2 000 + 1 000 = 5 000 гривень*. Саме таким є загальний виграш у нашому квитку ЕМЛ «Товстий гаманець». Звичайно, це лише приклад, а реальні виграші у новій серії лотереї вже чекають на вас у пунктах продажів лотерей власної мережі «М.С.Л.» (ЛОТО маркети, фірмові кіоски, фірмові столи тощо). У новій серії лотереї «Товстий гаманець» можна виграти безліч різноманітних призів (подивіться таблицю внизу сторінки), серед яких кожен із вас, безперечно, буде вишукувати максимальний – 500 000.

Бажаємо вам удачі у пошуках та щасливих миттєвих знахідок!

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШ:

Виграші розміром до 2 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 2 000 грн. Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ МСЛ: 0 800 21 00 65

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

* Сума виграшу до виплати складає 4 025,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.