Наші вітання шукачам лотерейної удачі! Сьогодні ми нагадаємо вам (а для нових читачів це, можливо, буде перше знайомство) про дві електронні миттєві лотереї (ЕМЛ). Вони дуже цікаві, але зовсім різні.Єдине, що їх об’єднує, це однакова вартість лотерейного квитка — 20 гривень.  А ще – своєрідна завіса таємничості у назвах обох лотерей: «Чарівна пара» та «Полювання за скарбами». І в обох – маса привабливих призів, які вам, любі друзі, необхідно виграти!

 

Класична гра, перекладена на папір

Гра в кості відома ще з античних часів, а її розквіт настав у Середньовіччі, грали в них лицарі, простолюдини і монархи, особливо в Британії, де жоден паб або трактир не обходився без пар костей у шинкаря. І в наших краях проста й дотепна гра в кості знайома кожному. А миттєва лотерея «Чарівна пара» — це класична гра в кості, перекладена на папір, тож навчитися грати дуже легко.

На ігровому полі квитка є пара «Виграшних символів» і 12 пар «Ваших символів» (12 Спроб, щоб знайти виграші). Квиток є виграшним, якщо сума очок (чисел), зазначених у «Виграшних символах», збіглася із сумою очок у будь-якій зі Спроб. А якщо серед «Ваших символів» є три Спроби, які містять «дублі» (два однакових числа), ви автоматично виграєте 200 гривень.

 

У нашому прикладі квитка сума «Виграшних символів», з якою ми будемо порівнювати «Ваші символи», дорівнює п’яти (3+2). Шукаємо «чарівну пару» костей із такою ж сумою… і знаходимо її в Спробі 6: 1+4 = 5. Сума нашого виграшу — 500 гривень*. А максимальний виграш у лотереї «Чарівна пара»200 000 гривень. Шукайте свої чарівні, виграшні пари костей (чисел) та виграйте якомога більше призів!

 

Хто шукає, той знайде!

 

Старовинна скриня, доверху набита золотими монетами, коштовним камінням та прикрасами, покоїться на дні моря під надійною охороною гігантського спрута. Цей захоплюючий сюжет став візитною карткою миттєвої лотереї «Полюванна за скарбами» і не залишає байдужими шукачів лотерейних пригод.

Своєрідний секрет унікальної гри-бродилки — це карта, за допомогою якої гравець шукає лотерейні скарби. Вона є в кожному лотерейному квитку на ігровому полі з координатної сіткою 5х5 (зверху літери, зліва цифри). 25 комірок заповнені по-різному: у 19-ти розташовані унікальні координати, ще в 5-ти — виграшні символи, а 25-а, з координатами Д5, позначена словом «ВИХІД».

Гра завжди починається з комірки з написом «ВХІД», у якій гравець знаходить координати свого першого ходу (в нашому прикладі це Г3). Рухаючись по карті далі, гравець знаходить координати другого ходу (Б2), потім наступного, і так далі, поки гра не приведе його до комірки з виграшним символом, або до комірки «ВИХІД» (виграшу немає).

 

У нашому прикладі гра завершується символом (діамант). Знаходимо «діамант» і суму призу за нього в «легенді» виграшів — це 1 000 гривень **.

У нас є шанс збільшити виграш, якщо пощастить з так званим множником в умовному зображенні монети. Він присутній у кожному квитку, і в нашому випадку дорівнює 1. Якби ми знайшли цифру 2, або 5, або 10, то наша призова сума відразу б зросла у відповідну кількість разів! Максимальний виграш у лотереї «Полювання за скарбами» — 50 000 гривень. Тож, вперед, до виграшів!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний роздрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності.

* Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.

Виграші до 100 грн. включно позначаються в лотерейних квитках за вирахуванням податків і зборів. Виграші розміром до 2 500 грн. включно виплачується в будь-якому пункті розповсюдження лотерей (при наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів понад 2 500 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»:0 (800) 21-00-65