Ви можете собі уявити новорічні свята без подарунків, шановні читачі? Звичайно, ні. Так само вважає ваш лотерейний оператор «М.С.Л.», стверджуючи – подарункам бути!

Наближаються свята, і кожен із вас бажає зустріти й провести їх яскраво та радісно. Й оскільки ніщо не може порадувати й зігріти серця лотерейних гравців краще за лотерейні виграші, ми підкажемо вам, де їх треба шукати. Саме зараз, у передноворічні дні ми щиро рекомендуємо вам вигравати численні призи від лотереї «Святкова», які ви обов’язково знайдете в квитках «Різдвяні подарунки»!

«Ніч яка місячна, зоряна, ясная! Видно, хоч голки збирай». Так і хочеться заспівати чудову українську пісню, коли роздивляєшся на «мальований» квиток «Різдвяні подарунки». І ми неодмінно її заспіваємо, коли прийде час сісти за святковий стіл. А зараз, панове, час грати!

Шановні друзі, новорічні свята наближаються, і нам дуже хочеться, щоб ви зустріли їх яскраво та радісно. Ніщо не може порадувати лотерейних гравців краще за лотерейні виграші, і ми точно знаємо, де їх треба шукати. Саме в ці передноворічні дні ми щиро рекомендуємо вам вигравати численні призи від лотереї «Святкова», які ви знайдете в квитках з красномовною назвою «Різдвяні подарунки»!

Відразу про призи. Демонструємо вам таблицю з переліком та кількістю призів у квитках «Різдвяні подарунки», серії 20. Це тисячі й тисячі виграшів різного калібру до максимальної – 20 000 гривень.  Планка не дуже висока, але в даному разі лотерейний оператор мав за мету порадувати гравців не величезними виграшами, а величезною кількістю різноманітних виграшів. А це означає, що ви, панове, будете вигравати часто й густо, – новорічних призів вистачить на всіх!

Повчимося грати?

Намилувавшись малюнком тихої зимової української ночі, який уносить нас до безсмертних гоголівських творів, переводимо погляд нижче й потрапляємо на ігрове поле квитка. Угорі розташувалися «ВАШІ СИМВОЛИ» – їх 16, і кожен нагадує нам про веселі новорічні свята: сніжинка, сніговик, ялинкова прикраса, свічка, подарунок, годинник, стрілки якого вказують на 12, тощо. Символи знаходяться в квадратиках, які розташовані в чотирьох горизонтальних та вертикальних лініях (4 на 4).

Нижче бачимо «ВИГРАШНІ СИМВОЛИ», їх 12, і вони такі самі, як символи угорі, тільки їх менше.

Завдання гравця – порівнювати «ВАШІ СИМВОЛИ» та «ВИГРАШНІ СИМВОЛИ» й знаходити які з них збігаються. Якщо будь-які чотири «ВИГРАШНІ СИМВОЛИ» зійшлися з будь-якими чотирма «ВАШИМИ СИМВОЛАМИ», утворивши при цьому горизонтальну або вертикальну лінію,

Гравець отримує право на грошовий виграш (приз). Суму виграшу шукаємо або угорі, над вертикальною виграшною лінією, або ліворуч від горизонтальної виграшної лінії.

Придивіться до нашого квитка, чи ви зможете знайти виграшну лінію? Звичайно, адже ми вам допомогли, зазначивши виграшні символи. Тож,  права вертикаль є виграшною, всі 4 символи (глечик, рукавичка, шишка і шапочка) є серед  «ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ». Легко знаходимо виграну суму над виграшною лінією – 500 гривень*.

Ну, а якщо жодна вертикаль чи горизонталь не принесли гравцю удачу? Не поспішайте розчаровуватися у вашому квитку, переведіть погляд нижче, під написом «УМОВИ ВИГРАШУ»: «Знайдіть у Ваших символах (стрілка вказує на символ, який треба знайти в ігровому полі квитка) та виграйте одразу 50 грн.» В даному разі виграшний символ – колода для рубки дров. В нашому випадку символ «не спрацював», тому що є виграшна лінія, а в іншому квитку може принести вам удачу.

Любі друзі, ми щиро вітаємо вас із наступаючими святами, бажаємо вам здоров’я, щастя та частих виграшів у лотереї «Різдвяні подарунки»!

Як отримати виграші?

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються  у будь-якому пункті розповсюдження лотерей  «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн. та 20 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21-00-65 (дзвінки безкоштовні на території України).

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума до виплати, за вирахуванням податків та зборів, складає 402,50 грн.

Згідно із законодавством України гравцями можуть бути тільки повнолітні особи.

«М.С.Л.» – ЗА ВІДПОВІДАЛЬНУ ГРУ! ГРАЙ З РОЗУМОМ!