Нова серія електронної миттєвої лотереї «Щасливий квиток» вже у продажі!

У легкій атлетиці, плаванні, велоспорті спринтерськими називають найкоротші дистанції. А спортсменів, що виборюють нагороди на таких дистанціях, називають спринтерами. Щоб здобути перемогу, атлети-спринтери витрачають лічені секунди. Вони знають найкоротший, найшвидший шлях до своєї заповітної мети та виграють призи!

Сьогодні ми запропонуємо вам, шановні гравці, стати справжніми спринтерами, тільки не в спорті, а у вашому улюбленому виді розваг – лотерейній грі, презентуючи нову серію електронної миттєвої лотереї «Щасливий квиток» під назвою «Спринт»!

До речі, саме такою була назва однієї з найпопулярніших лотерей у нашій країні в 70-х роках. Тому гравцям-ветеранам назва «Спринт» нагадає молодість, надії, перемоги. симпатична дівчина. А квитки із спрощеною графікою подарують такі ж самі призи.

Новий «Спринт» від ТОВ «М.С.Л.» очікує на всіх вас, любі читачі, в точках продажу лотерей з 19 листопада і обіцяє дуже приємні призи. Найбільший – 50 000 гривень! Про інші, а їх тисячі й тисячі, ви можете дізнатись із таблиці внизу сторінки.

Щоб здобути перемогу в лотерейному змаганні під назвою «Спринт», вдалому учаснику знадобиться лише кілька секунд, в залежності від того, як швидко він вміє рахувати, а точніше, складати прості числа. Кожен квиток має свою ігрову комбінацію з 6-ти цифр. Умовою виграшу є збіг сум перших трьох цифр та останніх трьох цифр. Вам потрібно лише підрахувати суми та порівняти їх. Сходяться – є виграш! Все дуже просто і дуже швидко. Як кажуть у таких випадках, довше розповідати, ніж зробити.

Але розповісти потрібно. Тож, давайте разом потренуємося в найкоротшому, спринтерському забігу за призами на прикладі нашого лотерейного квитка. Спочатку складаємо перші три цифри ігрової комбінації: 8+3+5=16. Потім складаємо останні три цифри: 9+6+1=16. Маємо дві однакові суми, і це означає, що квиток виграшний!

Залишилося з’ясувати, який приз ми виграли, і в цьому нам допоможуть «Умови виграшу». У кожному квитку є 3 варіанти виграшних сум. В нашому квитку це суми: 03, 15 та 16. Як бачите, третя сума – 16 сходиться із сумами трьох перших і трьох останніх цифр нашої ігрової комбінації. Відповідно, наш квиток виграв 1 000 гривень!*