У великій і різноманітній родині миттєвих лотерей «Швидкограй» є одна абсолютно унікальна, єдина у своєму роді, під назвою «Щасливі числа». Чому вона така унікальна? Бо має свій власний накопичувальний ДЖЕКПОТ, розмір якого збільшується з кожним проданим квитком. Лотерея стартувала наприкінці лютого цього року, а 27 липня був зірваний ДЖЕКПОТ!

Власником цього призу став учасник лотереї, який придбав лотерейний квиток у Мелітополі на фірмовому столі «М.С.Л.» у ТЦ «Паладіум» (проспект 50-річчя Перемоги, 18). Вартість квитка склала 20 гривень, а ДЖЕКПОТ на момент продажу квитка встиг зрости до відмітки 72 106 гривень!

Щасливий власник ДЖЕКПОТУ — мешканець Мелітополя, будівельник пан Дмитро вже оформив свій виграш і погодився дати інтерв’ю нашому кореспонденту.

— Пане Дмитре, вітаємо Вас із вагомим лотерейним виграшем і хочемо розпитати про щасливу подію, бажано з усіма подробицями.

— Ми з дружиною приїхали у ТЦ, вона пішла за покупками для дому, а я — до фірмового столика з лотереями. Тижнем раніше я купив тут два білети «Лото-Забава» і один із них виявився виграшним — одна лінія. Я поміркував, що б купити на ці кошти, і вирішив взяти квиток «Щасливі числа» за 10 гривень. Не виграв. Тоді купив ще один квиток, вже дорожчий, за 20 гривень. І виграв ДЖЕКПОТ!

Ось так просто?

— Швидше, ось так випадково. Я ніколи не витрачаю на покупку лотерей більше 50 гривень. І купую не часто, приблизно раз на тиждень. Гадаю так, якщо тобі долею дано колись виграти, то виграєш, а скільки лотерей купуєш — це не так важливо.

— А Ви давно бавитеся лотереями?

— Років 20. Зараз мені 40, тобто, пів життя. Спочатку «Лото-Забава», потім різні миттєві, мені більше подобаються термінальні.

— Лотерея «Щасливі числа» привабила Вас саме ДЖЕКПОТОМ?

— Спочатку просто впала в очі новинка. Вже потім став придивлятися, а який же там зараз ДЖЕКПОТ? Не зразу повірив, коли його виграв. А як здивувалися розповсюджувач і дружина, у обох очі були вели-и-икі!

— Які максимальні суми вигравали до цього?

— Найбільша — 230 гривень у «Лото-Забава».

— Сім’я вже вирішила, як будете витрачати виграні гроші?

— У нас двоє дітей, вони давно мріють про велосипеди, ось і отримають. Обов’язково зроблю гарний подарунок дружині, вже знаю який — оплачу навчання в автошколі. Я потрохи сам її вчу їздити, час отримати права водія.

— Про що Ви думаєте, купуючи лотереї?

— Я думаю, що купую собі надію. Колись почув ці слова з кінофільму «Спортлото 82» і вони прийшлися мені до душі. Можливо виграєш, можливо ні, а сподіватися на удачу треба завжди!

До речі, квитки лотереї «Щасливі числа» можна придбати за 5, 10 та 20 гривень. При цьому, окрім ДЖЕКПОТУ, на учасників лотереї очікують чимало інших грошових призів. А для прихильників онлайн-сервісів є чудова новина — запуск продажів цієї миттєвої лотереї ще й на сайті лотерейного оператора! Придбати квиток можна, не виходячи з власної домівки. За умов карантину це надзвичайно зручно та актуально.