Шановні друзі, сьогодні у нас є привід повернутися до приємної новини. Йшлося про виграш у ЕМЛ ≪Швидкі 7≫, яка подарувала учаснику 77 777 гривень! Квиток вартістю 10 гривень було придбано в місті Кілія Одеської області 4 вересня. Минув місяць, і у нас з’явилася можливість продовжити приємну тему, надавши слово вдалій учасниці лотереї, жительці Кілії Валентині Федорівні.

— Вітаємо Вас із чудовим виграшем, шановна Валентино Федорівно, і мріємо дізнатися про всі подробиці події.

— Дякую! З радістю поспілкуюся, тому що я Вашу газету знаю, часто читаю і дуже люблю розповіді про переможців.

— Супер! Тоді ми з Вами на одній хвилі. Тож, як стався цей виграш?

— Ось дивіться, я завжди роблю так: не купую одразу кілька квитків, а спочатку беру лише один. Потім другий. В залежності від того, чи є в них виграші, купую наступні. Цього разу в перших квитках виграші були, і я не зупинялася.

— Це були квитки однієї лотереї — ≪Швидкі 7≫, або різних?

— Тільки «Швидкі 7». Ось у мене в руках вже восьмий квиток.. І тут я розумію, що всі 10 сімок збігаються з координатами. Стала перевіряти, попросила розповсюджувача перевірити. Ну, все сходиться — я виграла!

— І як Ваше серце витримало таку велику радість?

— У мої 83 роки це був справжній іспит. Але приємні новини переживати простіше (сміється). Знаєте, я 36 років працювала медсестрою у лікарні, саме у відділенні кардіології, тому про сердечні негаразди знаю багато. Є про що згадувати, не одну людину з того світу витягувала… Ой, відійшла від теми.

— Нашим читачам дуже цікаво дізнатися про Вас якомога більше.

— Звичайне життя звичайної людини. До речі, зараз Ви мене застали в Ізмаїлі — приїхала у гості до доньки.

— Повертаємося до лотерей. Які Вам більше до вподоби?

— Різні, особливо миттєві. «Лото-Забава» люблю, багато років беру участь, але до студії не потрапляла. Більше щастило у «ХТО ТАМ» — була в студії три рази.

— Тобто, стаж участі в лотереях ≪М.С.Л.≫ великий. Теперішній виграш став найбільшим у Вашій лотерейній історії?

— Так. Для мене це великі гроші. І немає питання, на що витрачати. На лікування.

— Отримуйте виграш, лікуйтеся, шановна Валентино Федорівно, будьте здорові та активні. Щиро бажаємо Вам нових лотерейних перемог!

— Дякую, дякую, буду надалі шукати великі виграші.

Так закінчилася наша телефонна бесіда з переможницею.

Залишається лише продемонструвати виграшний квиток ЕМЛ «Швидкі 7», нагадавши правила цієї лотереї. Вони прості: ігрове поле має вигляд квадрату із координатами. По горизонталі — 7 літер латиницею, по вертикалі — 7 цифр (від 1 до 7 включно). На ігровому полі розміщено 10 сімок, які знаходяться за певними координатами. Завдання гравця — знайти за вказаними ВАШИМИ КООРДИНАТАМИ якомога більше сімок. Щоб виграти максимальний приз 77 777 гривень, треба знайти 10 сімок. Як бачите, у квитку переможниці щасливі сімки знайшлися за 10‑ма координатами!

На закінчення скажемо, що лотерея ≪Швидкі 7≫ має великий призовий фонд, який гарантує часті виграші. Тож, не гайте часу й прямуйте до лотерейних терміналів, де на вас чекає швидка удача. Будьте сміливими та успішними!