Для шанувальників так званих «стрілялок» електронна миттєва лотерея «Швидкі 7»— те, що треба, просто знахідка! У своєму підрозділі лотерей конкуренцію «сімці» (маючи на увазі механіку гри) може скласти тільки «Морський бій». Але сьогодні розмова про «Швидкі 7», тож не будемо розпорошувати вашу увагу.

«Швидкі 7» присвячені одному з найцікавіших чисел. Його іменують і чарівним, і магічним, і щасливим. Останній титул є найбільш популярним у народі — щаслива сімка. Для шукачів лотерейного щастя це дуже важлива річ, адже в лотереї «Швидкі 7» щасливе число відіграє провідну роль.

У кожному електронному лотерейному квитку «Швидкі 7» ви знайдете велику кількість сімок, і кожна з них може стати для вас вирішальною, щасливою, здатною подарувати виграш! А знаєте який максимальний приз ви можете виграти? Його сума складається з одних лише сімок — 77 777 гривень!

Ну, а чому в назві лотереї присутнє слово швидкі, здогадатися не важко: це ж миттєва лотерея, все в ній робиться дуже швидко: купив квиток, знайшов щасливу сімку, виграв приз! І гроші отримаєте швидко, до 3 000 гривень — просто в пункті продажу лотерей.

А як «працює» щасливе число 7 в лотерейному квитку? Покажемо на прикладі. Вчіться грати й вигравати, панове новачки!

БІЛЬШЕ СІМОК — БІЛЬШИЙ ВИГРАШ

Ігрове поле квитка «Швидкі 7» являє собою квадрат із координатами (7х7): по горизонталі — 7 літер латиницею (A, B, C, D,E, F, G) по вертикалі — 7 цифр (від 1 до 7). В ігровому полі кожного квитка обов’язково має бути 10 сімок, які знаходяться за певними координатами. Читаємо напис «Вашікоординати», а під ним бачимо 10 координат, за якими гравець шукатиме свою удачу. Завдання гравця — знайти за вказаними координатами на ігровому полі квитка якомога більше сімок. Чим більше, тим більший виграш!

Щоб виграти найменший приз, 10 гривень* (він дорівнює вартості квитка), вам треба відшукати 3 сімки. Якщо вдасться знайти за координатами чотири сімки, то який приз виграєте? Вірно, 17 гривень. За 5 сімок — 77 гривень, за 6 — 177 і так далі, аж до максимальної суми 77 777 гривень — за 10 сімок. У нашому прикладі щасливі сімки знайшлися за п’ятьма координатами. Умовно кажучи, ми поцілили у 5 цілей за такими координатами, які є серед «Ваших координат»: А4, В3, А6, С2 та F3. Читаємо «Умови Виграшу»: за 5 символів 77 грн. Ми виграли 77 гривень.

Лотерейні квитки, роздруковані для вас електронними терміналами, матимуть іншу ігрову інформацію, в них сімки на ігровому полі будуть розташовані за іншими координатами, відповідно ви можете виграти інші призи.

ВАГОМІ СТИМУЛИ

Про ваші можливості детальну інформацію дає структура призового фонду лотереї «Швидкі 7».

Радимо ознайомитися, щоб стимул до гри став більш вагомим. А на закінчення нагадаємо, що зіграти в «Швидкі 7» та в інші електронні миттєві лотереї ви можете в тисячах пунктів продажу по всій країні (запитуйте на Гарячій лінії та в представництвах, їхні адреси дивіться на сайті: www.msl.ua). Не гайте часу, прямуйте до лотерейних терміналів, — й щасливого полювання в цікавій «стрілялці». Удача поважає наполегливих!

 

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний роздрукувати лотерейний квиток у вашій присутності.

*Виграші до 100 гривень включно зазначаються за вирахуванням податків.