Кілька днів тому, 4 вересня  ЕМЛ «Швидкі 7» із семейства «Швидкограй», подарувала учаснику виграш на суму 77 777 гривень! Квиток вартістю 10 гривень було придбано в місті Кілія Одеської області. Ми щиро вітаємо вдалого учасника лотерей «М.С.Л.» з перемогою та мріємо взяти в нього інтерв’ю.

А поки що, не маючи в своєму розпорядженні зображення виграшного квитка, хочемо провести урок для новачків і показати, як можна вигравати великі гроші, сплативши всього 10 гривень. Оновлені квитки ЕМЛ «Швидкі 7» з’явилися в продажу останніми числами серпня минулого року. Нова тема, сучасніший дизайн лотерейного квитка і в той же час — традиційно велика кількість призів, за які варто поборотися, одразу привернули до себе увагу. У кожному квитку «Швидкі 7» ви знайдете безліч сімок, і кожна з них може стати для вас вирішальною, переможною.

Правила гри прості, а число 7 відіграє в них провідну роль. У верхній частині лотерейного квитка — малюнок із зображенням прикольної черепашки-серфінгіста зі щасливим номером 7 (ми говоримо про квитки з «мальованою» графікою). Черепашка сміливо розсікає хвилі, ніби запрошуючи гравців покататися разом із нею на хвилях успіху. Нижче розташовано ігрове поле у вигляді квадрату з координатами (7х7): по горизонталі — 7 літер латиницею (A, B, C, D, E, F, G), по вертикалі — 7 цифр (від 1 до 7 включно). На ігровому полі розміщено 10 сімок, які знаходяться за певними координатами.

Під ігровим полем читаємо напис: «Ваші координати», а нижче — 10 координат, за якими гравець буде шукати свою удачу. Завдання гравця — знайти на ігровому полі квитка за вказаними «Вашими координатами» якомога більше сімок. Щоб виграти найменший приз 10 гривень (вартість одного квитка), вам треба відшукати 3 сімки. Щоб виграти максимальний приз 77 777 гривень — 10 сімок.

У нашому прикладі щасливі сімки знайшлися за сімома координатами (для спрощення пошуку ми взяли сімки та відповідні координати у червоні кола). І це означає, що ми виграли 777 гривень*. А щасливчик, який дав нам привід поговорити про «Швидкі 7», знайшов усі 10 сімок за виграшними координатами. Буває і таке!

Лотерея «Швидкі 7» має великий призовий фонд, який гарантує часті виграші. Тож, не гайте часу й прямуйте до лотерейних терміналів, де на вас чекає швидка удача. Будьте сміливими та успішними!

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШ

Виграші розміром до 777 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 7 777 грн., 17 777 грн. та 77 777 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 800 21 00 65.

 Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності. Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

*Сума виграшу до виплати складає 625,49 грн. за вирахуванням податків та зборів.