Останніми днями 2019 року стало відомо про великі виграші у лотереях родини «Швидкограй». Вдалим шукачам миттєвої удачі дісталися вагомі призи під ялиночку, з чим ми їх сердечно вітаємо!

26 грудня було виграно 50 000 гривень в електронній миттєвій лотереї (ЕМЛ) «Веселик». Щасливий лотерейний квиток, вартість якого становить 20 гривень, гравець придбав у Івано-Франківську на фірмовому острівку «М.С.Л.», який розташований на вул. Дністровська, 3.  Нагадаємо, що механіка гри лотереї «Веселик» схожа з лотереями «бінго». Проте, на відміну від своїх старших сестер, для того, щоб виграти, гравцеві не потрібно чекати чергового розіграшу тиражу. Дізнатися про свою удачу можна одразу на точці розповсюдження після того, як лотерейний квиток буде роздрукований на терміналі прямо на очах гравця.

Правила гри прості. На лотерейному квитку розташовано одразу два ігрових поля — дві «Гри». Кожна «Гра» складається з ігрового поля розміром 4х4, в якому розміщені 15 чисел у діапазоні від 01 до 40 включно та один пільговий символ — «Веселик»), що замінює будь-який номер. Пільговий символ розміщується на ігровому полі випадковим чином. Завдання гравця: знайти виграшні номери у себе в «Іграх» і з’ясувати, чи утворюють вони виграшні комбінації, які вказані на квитку.

До речі, минулого разу зірвати такий самий куш пощастило гравцеві, який 23 серпня 2019 року завітав до фірмовому столу «М.С.Л.» у Вінниці, на вул. Замостянська, 34-Б.

У миттєвій лотереї «Веселик» окрім 50 000 гривень на гравців очікують чимало інших грошових призів. А зіграти можна на всіх точках розповсюдження оператора державних лотерей «М.С.Л.».

 

За 2 дні до Нового року, 30 грудня в  ЕМЛ «Чарівна пара» виграли приз також розміром у 50 000 гривень. Його власником став гравець, який придбав виграшний лотерейний квиток у столиці, у кіоску «Державні лотереї» за адресою: вул. Горького, 196.

ЕМЛ «Чарівна пара» — одна з найпопулярніших лотерей «Швидкограй», адже у гравців є шанс усього за 20 гривень миттєво виграти 200 000 гривень, не відходячи від терміналу!

Правила гри такі: на ігровому полі квитка розміщується пара «Виграшних символів» і 12 пар «Ваших символів», тобто є 12 спроб виграти гроші. Під кожною спробою вказана сума можливого виграшу. Квиток вважається виграшним, якщо сума очок/чисел, зазначених у «Виграшних символах», збіглася із сумою очок у будь-якій зі спроб. А якщо жодна зі спроб не є виграшною, у гравця є шанс автоматично отримати 200 гривень, якщо серед «Ваших символів» є три спроби, що містять «дублі» (два однакових числа).

Шановні читачі, зіграти у вищезгадані та інші миттєві лотереї чималої родини «Швидкограй» можна на всіх точках розповсюдження оператора державних лотерей «М.С.Л.». Бажаємо вам великих виграшів у 2020 році!