Наприкінці весни минулого року майже така сама картинка супроводжувала презентацію нової ЕМЛ із родини «Швидкограй» під назвою «ЛАБІРИНТ». Сьогодні ми представляємо вам онлайн версію цієї лотереї, яка в чомусь нагадує, а в чомусь суттєво відрізняється від своєї «родички» — термінальної версії. Не варто їх порівнювати, вишукуючи переваги чи недоліки. Кожна версія лотереї по-своєму цікава та приваблива й обидві варті того, щоб спробувати свою лотерейну удачу. Термінальна версія добре знайома та люба багатьом із вас, тож познайомтеся з віртуальною версією, вона вам також неодмінно сподобається. Чому ми в цьому впевнені? Тому що самі зіграли та виграли кілька призів! І це було дуже цікаво, весело й прикольно, а ще — комфортно і доступно! Проте, яскравими епітетами «ситий не будеш», спробуємо розповісти про онлайн версію лотереї «ЛАБІРИНТ» конкретніше. А ви, любі друзі, включайте свою фантазію, вона вам знадобиться, аби поринути у світ лотерейних пригод. Адже лотерея «ЛАБІРИНТ» — це захоплююча космічна мандрівка, суть якої — знайти один із коштовних артефактів (призів).

МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА!

«Ти командир космічного корабля. Під час дослідження глибокого космосу ти виявив загадковий об’єкт — гігантський лабіринт. Очевидно, в його глибинах ховаються секрети невідомої цивілізації. Відправ на його дослідження бортового робота! Якщо робот подолає лабіринт і добереться до чогось цінного, ти отримаєш нагороду в найціннішій валюті Сонячної системи», — такими словами зустрічає кожного учасника миттєва лотерея «ЛАБІРИНТ» на екранах ваших комп’ютерів, планшетів чи смартфонів. Перед початком гри вам необхідно обрати одного з роботів-дослідників, що має 5 життів (тобто може використати 5 спроб) і наділений своїми унікальними вміннями. Їхні імена: ДЕZТРОЄР, КУРЧАТОВ, РОБОЗАЄЦЬ, ПИЛОСМОКТ, СІРКО. Ви можете крокувати Лабіринтом власноруч або доручити це режиму АВТО.

Суть вашої місії полягає в тому, щоб, пересуваючись Лабіринтом у будь-якому напрямку, знайти один із коштовних призів, кожен з яких має свій грошовий еквівалент, від 20 гривень (вартість одного лотерейного квитка) — до 50 000 гривень! А назви цих коштовних призів просто дивовижні, таких ви ще ніколи не чули: антигравітаційні чоботи, діжка чорної матерії, телепортатор, невідома чудасія, синтезатор Олів’є… На шляху вашого робота-дослідника можуть зустрічатися різні перешкоди, а у разі провалу місії його зустріне суворий охоронець. За будь-яких умов вам буде цікаво й неодмінно захочеться спробувати пройти Лабіринтом ще раз — гарантуємо!

ЯК ЗІГРАТИ В ОНЛАЙН ВЕРСІЮ МИТТЄВОЇ ЛОТЕРЕЇ «ЛАБІРИНТ»?

Це просто: заходьте на офіційний сайт «М.С.Л.» — msl.ua у розділ «онлайн лотереї», обирайте лотерею «ЛАБІРИНТ» і вирушайте в захоплюючу космічну подорож до чудернацьких, але таких реальних призів. Єдина передумова — треба зареєструватися і перевести з вашої банківської картки на свій онлайн гаманець певну суму коштів (від 20 гривень і більше), що потребує кілька хвилин. Швидкість та комфорт цих операцій приємно вас здивують, а виграні вами грошові призи змусять повірити, що ви — найкращий командир космічного корабля. Починайте вашу подорож та вигравайте космічні призи. Бажаємо удачі!

На сторінці ви бачите скриншоти: зверху — гра почалася, РОБОЗАЄЦЬ зробив кілька кроків по Лабіринту, рухаючись до одного з коштовних призів; унизу — місія завершена, її учаснику допомагав ДЕZТРОЄР, який здобув приз «антигравітаційні чоботи» — 20 грн.