Бажання людей зазирнути в майбутнє давно відоме й добре зрозуміле. Як і наші повсякчасні сподівання на те, що умовне завтра буде прекрасним, принесе нам щастя та здійснення заповітних мрій. Можна сказати й так, що зазирнути в майбутнє і спробувати змінити його, так би мовити, на свою користь, — це одна із заповітних мрій усього людства в цілому. Ви не згодні?

Тоді скажіть відверто, для чого ви читаєте гороскопи,  вишукуючи серед вельми неоднозначних передбачень саме ті, які вам до душі? Відповідь проста: у вас живе віра та надія на краще майбутнє, й ви старанно шукаєте підтвердження ваших надій та сподівань. Це аксіома, яку не варто оскаржувати.

Ось чому ми впевнені, що вас неодмінно зацікавить наш сьогоднішній анонс. Адже розмова піде про… електронну миттєву лотерею «Гороскоп», яка розповсюджується в пунктах продажу лотерей «М.С.Л.»!

«Гороскоп» — багатообіцяюча назва, що відразу викликає відгук у наших серцях і народжує бажання дізнатися, а що там «напророчить» лотерейний квиток? Кожному хочеться сподіватися на вагомий виграш.

Як перевірити свої сподівання? Тільки одним простим способом — купити квиток і зіграти в лотерею «Гороскоп»!

Зразу скажемо, що «Гороскоп» — лотерея неординарна, зі своїм особливим «секретом». Але про нього поговоримо трішечки пізніше, потерпіть. Спочатку роздивимося ось цей красивий «мальований» квиток лотереї та повчимося по ньому грати.

На ігровому полі, під написом «Гороскоп» розмістилися 16 ігрових символів у вигляді знаків зодіаку. Придивіться уважно, й ви помітите, що деякі з них повторюються, а можливо, й потроюються. Це дуже важливо з огляду на «Умови виграшу», читаємо: «Знайдіть три однакові сімволи та вигрівайте». Нижче зображені п’ять символів — 5 знаків зодіаку: Тілець, Риби, Рак, Близнюки, Діва. Під кожним знаком — сума можливого виграшу, якщо саме такий символ тричі повторюється серед 16-ти символів на ігровому полі нашого квитка.

Отже, увага, шановні гравці, починаємо відшукувати знак (символ), який повторюється на ігровому полі тричі… Ну, що, вам вдалося знайти такий знак? Сподіваємося, що так, адже він є в нашому квитку, це знак Риби.

Який виграш подарують вам Риби? Вірно, 1 000 гривень*. Ось так би кожного разу в реальному житті!

Зрозуміло, що цей квиток лотереї «Гороскоп» — лише приклад, який дав нам змогу повчитися грі. А квитки, які будуть друкуватися на електронних терміналах після початку продажів, матимуть різні, зовсім інші набори символів у ігрових полях, інші виграшні символи та суми виграшів.

Незмінним залишається тільки головна умова виграшу — потроєння виграшного символу. Старанно відшукуйте заповітні три символи та вигравайте різноманітні призи. Наскільки їх багато, свідчить таблиця внизу. Рекомендуємо вам до неї придивитися, особливо до суми головного виграшу — 100 000 гривень. При вартості лотерейного квитка 10 грн. такий виграш здається неймовірно привабливим!

І, нарешті, про «секрет» нової лотереї «Гороскоп». І тут ми знову повертаємося до зображення квитка. Дивіться, під «Умовами виграшу» та символами є спеціальне «ПЕРЕДБАЧЕННЯ ДЛЯ ВАС». Читаємо: «Здається на Вашому шляху є перешкода, але затримка може бути сприятливою» Це ваш особистий гороскоп, шановний гравцю. І в кожному новому квитку, який для вас друкуватиме термінал, ви будете знаходити нові й нові ось такі міні-гороскопи з

різноманітними передбаченнями. Різними, але завжди дуже добрими та позитивними, які додають гарного настрою та віри в світле майбутнє. На нашу думку, це чудова вигадка лотерейного оператора, дуже дотепна й вельми доречна для цікавої та привабливої миттєвої лотереї «Гороскоп».

Оскільки ми говоримо про лотерею «Гороскоп», ніяк не обійтися без «пророцтва» від нашої редакції: ПЕРЕДБАЧАЄМО ВАМ ВИГРАШІ, ЛЮБІ ЧИТАЧІ!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються в лотерейних квитках за вирахуванням податків. Розповсюджувач зобов’язаний роздрукувати лотерейний квиток у вашій присутності.

*За вирахуванням податків та зборів — 805 грн.