Наша перша у 2019 році презентація електронних миттєвих лотерей (ЕМЛ) «Швидкограй» присвячена новим серіям лотереї «Морський бій». Добре знайома гра-«стрілялка» постане у новому дизайні та подарує нові додаткові можливості для виграшів!

Зазначимо, що в такому динамічному сегменті лотерей, яким є «Швидкограй», кожна гра, навіть найпопулярніша, потребує змін, оновлень та покращень. Ось і оновлений «Морський бій» став красивішим, цікавішим та більш виграшним! Взагалі, «Морський бій» — це дуже проста і дотепна гра. Ви «полюєте» на кораблі, й кожен вдалий постріл означає виграш. Найбільший приз, який можна поцілити — 100 000 гривень. Унікальність моменту полягає в тому, що зараз на точках продажу ви можете знайти квитки відразу двох серій — 13 та 14. Вартість лотерейного квитка серії 13 становить 10 гривень, серії 14 — 15 гривень. Вибір за вами, а в чому полягає різниця між серіями ви зараз дізнаєтесь.

З ДОДАТКОВИМ ПОСТРІЛОМ ГРАТИ ЦІКАВІШЕ!

На кожному лотерейному квитку (обох серій) розміщено загальне ігрове поле: 10х10 комірок. Кожна комірка має свої унікальні координати, які позначаються за допомогою літер латинського алфавіту: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J та чисел: від 1 до 10 включно. В комірках ігрового поля випадковим чином розташовуються ігрові символи-кораблі так, щоб вони не торкалися один одного. В «Умовах виграшу» вказані координати «пострілів» і суми можливих виграшів за них. Для перевірки квитка на виграш, вам необхідно з’ясувати, чи знаходиться ігровий символ-корабель у тих координатах, які вказані в «Умовах виграшу».

А тепер, увага! У квитках серії 13 ви маєте можливість використати 4 «постріли», тобто у вас є 4 шанси на виграш. А у квитках 14-ої серії окрім чотирьох, так би мовити, традиційних пострілів є ще один — додатковий. Саме тому серія 14 має назву «Додатковий постріл». Важливо зазначити, що додатковий постріл робить гру не тільки цікавішою, а ще й дарує вам додатковий шанс на виграш! Тож, щиро радимо вам пошукати лотерейну удачу в нових серіях, — постріляти досхочу й виграти великі призи! До речі, які та скільки призів можна виграти в двох вищеназваних серіях ЕМЛ «Морський бій», дізнайтеся із таблиць «Структура призового призового (виграшного) фонду лотереї «Морський бій» відповідних серій»

Припустимо, ви придбали такі лотерейні квитки, які зображені нижче.

Уважно перевіряємо їх, намагаючись зробити влучний «постріл», слідуючи «Умовам виграшу».

У квитку серії 13 «постріл» за координатою G7 — влучний. Сума виграшу — 500 гривень*!

У квитку серії 14 перші чотири постріли не потрапили в ціль. Проте, додатковим пострілом за координатою С5 ми влучаємо у корабель! Сума виграшу становить 1 000 гривень**!

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШІ?

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 10 000 грн. та 100 000 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 (800) 21–00–65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.

ГРАЙ ТА ВИГРАВАЙ ONLINE

Панове гравці, оновлений «Морський бій» вже доступний для вас на ігровому порталі igra.msl.ua. Якщо ви бажаєте зіграти, не виходячи з дому — немає проблем. Лише декілька кліків «мишкою», і ви у грі. Бажаємо удачі азартним шукачам комфорту.