Існує чимало щасливих прикмет, одна з них — знайти конюшину із чотирма листками. Можливо, ви знаєте з власного досвіду, що найчастіше ця рослина зустрічається з трьома листками, а побачити чотирилисту — це дійсно величезна удача. Чи випадала вона на вашу долю, шановні читачі?

Так чи інакше, а ми сьогодні пропонуємо вам пошукати пару виграшних конюшин в оновленій електронній миттєвій лотереї «Чарівна пара». Знайома назва, адже лотерея «Чарівна пара» — одна з найпопулярніших миттєвих лотерей родини «Швидкограй». Лотерея, яка вже принесла різноманітні виграші десяткам, сотням тисяч учасників. Проста, невимоглива, зрозуміла. Відтепер — у новому, сучаснішому, так би мовити, «зеленому» дизайні. Ближче до природи, панове! І ближче до виграшів, шановні друзі, — призовий (виграшний) фонд ЕМЛ «Чарівна пара» гарантує учасникам наявність у квитках величезної кількості різноманітних виграшів. Максимальний приз — 200 000 гривень при вартості одного лотерейного квитка 20 гривень.

РАХУЄМО, ПОРІВНЮЄМО — ВИГРАЄМО!

На ігровому полі кожного лотерейного квитка розміщені: пара ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ і 12 пар ВАШИХ СИМОЛІВ (12 Спроб). Під кожною Спробою вказана сума можливого виграшу. Якщо сума чисел, зазначених у ВИГРАШНИХ СИМВОЛАХ, збіглася із сумою чисел у будь-якій Спробі, ви виграли приз за відповідну Спробу. Крім того, якщо серед ВАШИХ СИМВОЛІВ є три Спроби, які містять дублі (два однакових числа в межах Спроби), ви автоматично виграли 200 гривень.

Припустимо, ви придбали такий лотерейний квиток, який зображено тут*. Уважно перевіряємо… та бачимо, що Спроба № 11 виявилася виграшною — сума чисел, зазначених у ній, збіглася із сумою чисел, зазначених у ВИГРАШНИХ СИМВОЛАХ. Квиток виграшний! Сума виграшу — 500 гривень**.

Ось так просто і швидко можна виграти приємну суму, дорогі друзі: порахували, порівняли — виграли! Удача може ховатися в кожному квиточку «Чарівна пара» і кожна ваша спроба знайти удачу може стати виправданою. Шукайте чарівні пари удачі, нехай щастить!

ОТРИМАЙТЕ ВАШІ ВИГРАШІ

Виграші розміром до 2 500 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 10 000 грн., 50 000 грн. та 200 000 грн. Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності!

*Ми продемонстрували квиток із ≪мальованою≫ графікою, який здатна роздрукувати певна частина електронних терміналів. В інших квитках малюнки відсутні, є лише цифри.

**Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів. Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.