Можна виграти 50 000 миттєво.

Швидкість – це яскрава прикмета сьогодення. Вона не тільки диктує нам стиль життя, а й стає предметом творчих пошуків та знахідок, в тому числі в лотерейній сфері. Саме цій актуальній темі присвячена нова електронна миттєва лотерея родини «Швидкограй», яка незабаром з’явиться у мережі продажів. Швидкі автомобілі, перегони та перехрестя – ось така цікава тематика нової ЕМЛ під назвою «ГРАН-ПРІ», яку ми вам сьогодні презентуємо.

Передусім зазначимо, що нова лотерея доступна кожному шукачу миттєвої удачі, адже вартість одного лотерейного квитка «ГРАН-ПРІ» усього 20 гривень. Важливо також сказати про два максимальні призи по 50 000 гривень — це вагомі виграші, які здатні надихнути вас на гру, панове читачі. Тим більше, що на шляху до головних призів ви неодмінно зустрінетесь з іншими численними призами. Про всю палітру виграшів детально розповідає таблиця внизу цієї сторінки, рекомендуємо ознайомитись.

Педаль – у підлогу! 50 000 – у кишеню!

А тепер зосередимося на лотерейному квитку (див. праворуч). В даному разі він має красиву «мальовану» графіку, але деякі термінали роздрукують для вас спрощені квитки, без малюнків, що ніяк не позначиться на технології гри, частоті та сумах виграшів.

У кожному квитку лотереї «ГРАН-ПРІ» є дві окремі гри: ПЕРЕГОНИ та ПЕРЕХРЕСТЯ. І кожна з них, або відразу обидві можуть принести вам виграші.

Тема першої гри – автомобільні ПЕРЕГОНИ на швидкість, звідси й назва. Гравець бере участь у п’яти заїздах (має 5 шансів виграти приз), кожного разу змагаючись із трьома суперниками. Якщо в межах одного заїзду гравець має менший час, ніж кожний з його трьох суперників, він виграє відповідний приз, сума якого позначена в Умовах виграшу. Тобто, щоб дізнатися про результат гри, вам треба порівняти ваш час із часом трьох суперників у кожному окремому заїзді.

Тема (і назва) другої гри – ПЕРЕХРЕСТЯ. Кожному водію відомо, наскільки важливо виконувати правила проїзду перехрестя відповідно до знаків та кольорів світлофорів. Так само і гравцю потрібно бути уважним, щоб знайти два однакових числа і на їх перехресті — свій приз (виграшну суму).

А тепер уважно роздивимося квиток та пошукаємо виграші. Перша гра – ПЕРЕГОНИ, в якій нам треба відшукати виграшний заїзд. І це… 3-й заїзд, у якому Ваш час, 1:09, менший за час суперників: авто 1 – 1:10, авто 2 – 1:22, авто 3 – 1:25. Таким чином, ви, шановний гравець, прийшли до фінішу першим і виграли приз – 250 гривень!

Попереду наступна гра – ПЕРЕХРЕСТЯ. Ігрове поле схоже на карту міста. Вулиці на карті горизонтальні та вертикальні й вони пронумеровані. Горизонтальні: 20, 01, 15, 03. Вертикальні: 04, 12, 15, 14. Нам пощастило, тому що є дві вулиці, вертикальна та горизонтальна, з одним і тим номером 15. Шукаємо перехрестя цих вулиць і бачимо виграшну суму – 250 гривень.

Складаємо суми виграшів у двох іграх та підраховуємо загальну суму виграшу – 500* гривень.

Ось така цікава гра і така приємна арифметика, шановні друзі.