9 лютого 2019 року стало відомо про виграш 100 000 гривень в електронній миттєвій лотереї (ЕМЛ) «Морський бій». Щасливий лотерейний квиток було придбано у місті Свалява Закарпатської області за адресою: вул. Суворова,47.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» на своєму офіційному сайті щиро привітав власника виграшного квитка та порадив звернутися на гарячу лінію для отримання консультації щодо оформлення грошового призу за телефоном: 0(800) 21 00 65.

Лотерея «Морський бій» входить до великої родини миттєвих лотерей «Швидкограй». Зіграти в лотерею можна як на точках продажу лотерей по всій Україні, так і онлайн — на сайті: igra.msl.ua.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року до продажу надійшли нові серії «Морський бій»: 13 та 14 (ми сповістили вас про це першому випуску газети цього року). Завдяки оновленню, лотерея отримала покращену візуальну складову та приємний бонус у правилах гри. Так, у серії 13 гравцеві надається можливість зробити 4 постріли, а у серії 14 окрім 4 стандартних пострілів надається 5-й – «Додатковий постріл».

Квитки серії 13 та 14 лотереї «Морський бій» коштують 10 та 15 гривень відповідно.

Правила гри прості та зрозумілі, На кожному лотерейному квитку розміщено загальне ігрове поле розміром 10х10 комірок. Кожна комірка ігрового поля має свої унікальні координати. Для позначення координат використовуються літери латинського алфавіту: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J та числа від 1 до 10 включно.

У комірках випадковим чином розташовуються ігрові символи-кораблі так, щоб вони не торкалися один одного. Нижче ігрового поля розташовані «Умови виграшу», де вказані координати «пострілів» і суми можливих виграшів за них.

Для перевірки квитка на виграшність, необхідно з’ясувати, чи знаходиться ігровий символ-корабель у тих координатах, які вказані в «Умовах виграшу». Тобто, щоб виграти – необхідно влучити у комірку з символом корабля.

Якщо є попадання – вітаємо, ви виграли грошовий приз, який зазначається поруч із координатами влучного пострілу в «Умовах виграшу».