Незабаром стартує нова миттєва лотерея: чекайте й зустрічайте!

Вітаємо шанувальників електронних миттєвих лотерей «Швидкограй»! І хочемо порадувати приємною новиною, що незабаром у мережі продаж з’явиться нова ЕМЛ під назвою «Миттєвий більярд».

Цього разу невтомні творці нових лотерей приготували для вас своєрідний  коктейль, в якому поєдналися улюблені «смакові якості» звичайної гри на більярді та пошуки удачі в миттєвих лотереях. Не очікували? Тим цікавіше буде познайомитися, тож, презентуємо нову ЕМЛ «Миттєвий більярд»!

Шукайте збіги номерів

Відразу про виграші. За доброю традицією, їх дуже багато й вони різноманітні: від мінімальних 10 гривень (що відповідає вартості одного лотерейного квитка), до максимальних 20 000 гривень. З усім багатим асортиментом призів ви можете ознайомитись, подивившись таблицю внизу сторінки.

На лотерейному квитку розташувалися, згори донизу: правила гри, ігрове поле, «Ваші номери». Центральне місце займає ігрове поле, на якому розміщено 8 (вісім) номерів. У квитках з «мальованою» графікою, воно має вигляд справжнього більярдного столу з пронумерованими більярдними кульками (дивіться приклад праворуч). У квитках із спрощеною графікою ігрове поле має вигляд прямокутника з номерами.

Нижче ігрового поля розташовано 8 (вісім) «Ваших номерів».

А щоб дізнатися про результат гри, треба знати «Правила гри», в яких вказані виграшні комбінації та суми можливих призів за них.

Грати в «Миттєвий більярд» просто: якщо ви знайшли 2 або більше збігів «Ваших номерів» з номерами на ігровому полі – Ви виграли приз за відповідну кількість збігів.

Давайте спробуємо зіграти по нашому умовному квитку. Завдання для гравця виглядає дуже нескладним, але потребує уважності, щоб не впустити свій виграш. Тому ретельно перевіряємо квиток… та знаходимо 6 збігів (номери 03, 05, 08, 11, 13, 15). Сума призу за 6 збігів (читаємо «Правила») складає 500 гривень*.

У нашому прикладі знайти збіг номерів було легко, адже ми їх позначили. В реальності вам доведеться самостійно шукати збіги. Тому рекомендуємо вам, шановні гравці, перевіряти ваші квитки не один, а кілька разів, а після цього ще й перевіряти квитки на терміналі, тоді точно не впустите виграш. А ми щиро бажаємо вам частих та різноманітних виграшів у нову ЕМЛ «Миттєвий більярд». Сподіваємося, що комусь із вас пощастить гарненько прицілитися та «пробити» 20 000 гривень! Адже максимальних призів у кожній серії квитків відразу п’ять!

Отримуйте ваші виграші!

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 20 000 гривень ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.