Приблизно місяць тому ми презентували нову ЕМЛ родини «Швидкограй» із привабливою назвою «ЛАС-ВЕГАС»,  запропонувавши вам поборотися за величезний куш – 500 000 гривень! Сподіваємось, що ця презентація надихнула вас зіграти в захоплюючу миттєву лотерею та виграти свої перші призи. За нашими даними, головний приз нової лотереї поки що не вдалось виграти нікому. Окрім нього на вас чекають 2 призи по 100 000 грн, 2 — по 50 000 грн, 8 – по 10 000 грн та сотні тисяч інших призів. Тож, грайте, шукайте велику удачу в квитках «ЛАС-ВЕГАС»!

А зараз ще одна приємна новина про яскравий, емоційний «ЛАС-ВЕГАС». Відтепер зіграти й виграти можна навіть не виходячи з дому – за допомогою Інтернету, в режимі онлайн! Заходьте на офіційний сайт «М.С.Л.»: msl.ua, обирайте розділ онлайн лотереї, лотерея «ЛАС ВЕГАС» (скриншот 1) і починайте вигравати призи.

Сплачуйте ціну лотерейного квитка (50 грн) і отримуйте шанси/cпроби виграти в 4-х окремих Іграх: карти, рулетка, кості, фартова гра, які розігруються послідовно.

Гра 1. Карти 

На ігровому полі — 3 Спроби. Кожна Спроба складається з 5-ти зображень гральних карт. Якщо будь-які карти в межах однієї Спроби збіглися з будь-якою виграшною комбінацією,  ця Спроба є виграшною. Черговість розташування карт у Спробі і у виграшній комбінації не важлива, головне — щоб збіглися значення і масті.

 

Гра 2. Рулетка

За правилами гри, у гравця є 6 Ваших номерів з відповідною сумою призу. Рулетка крутиться тричі, й кожного разу випадає Виграшний номер.  Якщо будь-який із «Ваших номерів» збігся з будь-яким із «Виграшних» — вам вдалося виграти приз за цей «Ваш номер».

Гра 3. Кості 

Ця Гра дарує вам  3 Шанси, щоб виграти приз. У кожному Шансі випадає 5 (зображень/значень) гральних костей. Якщо в межах одного Шансу ви знайдете 3 кості з однаковим значенням — приз за цей Шанс ваш (сума призу вказана в правилах). На скриншоті ви бачите, що у третьому шансі є три кості з однаковим

значенням — 1. Згідно до правил, сума виграшу за цей Шанс– 100 грн.

Гра 4. Фартова гра 

Ігрове поле з двома Спробами. У кожній із них зазначено по 2 грошових суми. Якщо в рамках однієї Спроби суми однакові, гравець виграє приз в розмірі однієї такої суми.

У нашому прикладі загальний результат гри – виграно 100 грн. Гадаємо, що кожен із вас не проти такої приємної суми. Але мріяти треба про значно більші виграші, адже їх дуже багато в миттєвій лотереї «ЛАС-ВЕГАС». Мрійте, грайте, любі читачі, і виграші обов’язково будуть. А ми віримо, що саме хтось із вас зірве бажаний куш – 500 000 гривень!