Допоможе миттєва лотерея «ХТО ТАМ»!

Переїжджати й робити ремонт у новій квартирі краще за все влітку, ви з цим погоджуєтесь, шановні читачі? А відтак, саме зараз є сенс нагадати вам про лотерею, яка створена для того, щоб вирішувати квартирне питання й дарувати насолоду самостійного, окремого від родичів (нехай і вельми дбайливих та люблячих) життя. Не хочемо кинути тінь на стосунки зятів із тещами та невісток із свекрухами, лише підводимо вас до думки, що є просте й доступне рішення квартирного питання. Воно ховається за двома знайомими вам словами: хто там.

Знайди символи, виграй гроші!

Звичайно, ми говоримо про електронну миттєву лотерею «ХТО ТАМ» із сімейства «Швидкограй» — безумовного лідера у своєму класі лотерей за сумою максимального виграшу — 1 000 000 гривень! Такий величезний приз робить її особливо манливою, адже мільйон гривень здатний вирішити безліч проблем, в тому числі проблему власного житла. А якщо у вас буде власна квартира, повірте, всі ваші проблеми з тещою чи свекрухою дуже скоро залишаться позаду.

Проте, ми зовсім не настоюємо на тому, щоб ви, граючи в «ХТО ТАМ», мали на увазі саме квартиру. Хочете обновити стареньке авто? Бажаєте зробити гарний подарунок дружині чи дітям, тій самій коханій (у лапках чи без них) тещі чи свекрусі? Призи лотереї «ХТО ТАМ» здатні відповісти на будь-яке питання, вирішити будь-яку проблему!

У квитках «ХТО ТАМ», окрім мільйона, ховається безліч різноманітних виграшів (про них докладно розповідає таблиця внизу сторінки). Кожен із вас може виграти будь-який із цих призів, тож варто грати й випробувати долю!

Приходьте на точку продажу лотерей, сплатіть розповсюджувачу 10 гривень, і той роздрукує для  вас за допомогою терміналу лотерейний квиток.

В «Ігровому полі» кожного квитка «ХТО ТАМ» є 16 різноманітних ігрових символів: посміхнена жінка, дівчина на підвіконні, папуга, сердитий чоловік і таке інше, які розміщені в чотирьох рядках, по 4 символи в рядку. Під ігровим полем розмістилися три «Умови виграшу», вони чітко регламентують, в яких випадках ваш квиток є виграшним. Порівнюєте символи в ігровому полі з «Умовами виграшу» й дізнаєтеся про свою удачу. Якщо в ігровому полі є символи (в потрібній кількості), зазначені в «Умовах виграшу», — ви переможець!

Граючи в «ХТО ТАМ», треба уважно перевіряти свій квиток на виграш за всіма трьома пунктами умов виграшу. В нашому прикладі (дивіться зображення квитка) друга умова є виграшною. Конкретніше: два символи папуги означають, що квиток є виграшним на суму 1 000 гривень*.

Кожен квиток «ХТО ТАМ» має свій унікальний набір ігрових символів, який створюється в момент друку квитка на терміналі. Продемонстрований нами квиток дарує виграш 1 000 гривен. А комусь із вас, панове гравці, інший — реальний електронний квиток «ХТО ТАМ» подарує 1 000, 10 000 або 100000 гривень. А можливо, навіть 1 000 000 гривень!