Цікава пропозиція усього за 10 гривень!

Які епітети ми використовуємо найчастіше,  характеризуючи електронні миттєві лотереї «Швидкограй»? Цікаві, дотепні, несподівані, виграшні! Сьогодні у нас є привід для того, щоб продовжити цей перелік, додавши ще два – актуальні та іронічні. Можливо хтось із вас, познайомившись із новинкою, знайде для неї додаткові характеристики, а для нас важливо, щоб вона вам запам’яталась та викликала бажання зіграти й виграти численні призи, — їхній перелік ви можете побачити в таблиці внизу сторінки.

Тож, переходимо до презентації  новинки й з радістю повідомляємо про старт продажу нової серії електронної миттєвої лотереї «Купа грошей» родини «Швидкограй», яка отримала дещо іронічну назву «Комуналочка».

Новинка порадує шанувальників миттєвих лотерей розміром головного призу, що сягає відмітки у 20 000 гривень, невеликою вартістю одного лотерейного квитка – усього 10 гривень, а також позитивним девізом: «Вигравай і не мерзни!». Навряд треба багато говорити про його актуальність саме в ці холодні лютневі дні. Проте, коли у ваших домівках потеплішає, ви легко знайдете, як витратити виграні гроші, була б лише удача. А випробувати удачу на власному досвіді за допомогою ЕМЛ «Комуналочка» уже зараз можна на всіх точках продажу оператора державних лотерей «М.С.Л.».

Все традиційно просто

Правила гри у «Комуналочку», традиційно для електронних миттєвих лотерей родини «Швидкограй», дуже прості та зрозумілі. Для того, щоб виграти грошовий приз, гравець має знайти збіги «ваших» та «виграшних» символів, вказаних на квитку, таким чином, щоб утворилась горизонталь (виграшна лінія) з 4-х символів. Є виграшна лінія – є виграш!

Звертаємо особливу увагу на той факт, що виграшними можуть бути як одна, так і дві «Гри» у квитку (усього їх 4). Тому вам, шановні гравці, необхідно завжди перевіряти свої лотерейні квитки до кінця, не зупиняючись на півдорозі до виграшу. І навіть, якщо не вдалось закреслити горизонталь, для вас передбачена ще одна можливість виграти – нижче основного ігрового поля розміщується додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ зійшовся з будь-яким із «ваших» символів, це означає, що ви одразу виграли 50 гривень.

Шукаємо виграші

А тепер давайте проведемо перше ігрове «тренування». Припустимо ви придбали ось такий лотерейний квиток, який зображено в газеті. Уважно придивляємось до «виграшних» символів та звіряємо їх з «вашими» символами у кожній Грі. У першій Грі виграшної лінії немає, у другій також, а в третій є: мікрохвильова піч, настільна лампа, електорочайник, гаманець. Сума виграшу в Грі 3 – 1 000 гривень*.

Гарний виграш, можна сказати, невеличка купа грошей. А вам, шановні читачі, можливо пощастить виграти значно більшу купу грошей. Ми вам цього бажаємо!

Як отримати виграші?

Виграші розміром до 1 000 грн включно виплачуються  у будь-якому пункті розповсюдження лотерей  «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн та 20 000 грн ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 (800) 210065.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.