Нова серія квитків знайомої миттєвої лотереї уже в продажі!

Барвиста осінь хазяйнує в Україні. Жовтіє та опадає з дерев листя й шарудить, хрустить під ногами, створюючи особливий осінній настрій. Прощаємося з теплом, готуємося до зимових завірюх.

Сумовита пора? Тільки не для шанувальників миттєвих лотерей «Швидкограй»! У вас, шановні гравці, хруст осіннього листя викликатиме зовсім інші асоціації – азартні та радісні, нагадуючи про хрусткі гривневі купюри, які  готові впасти до ваших ніг.

«Хрусткий листопад» — це назва нової серії ЕМЛ «Святкова», яку ми сьогодні презентуємо. Цієї осені ви можете назбирати величезну купу хрустких купюр. Збирайте парасольками, як симпатичні єноти на рекламному плакаті. Збирайте усіма підручними засобами. Збирайте, збирайте, збирайте… Вартість одного лотерейного квитка лише 10 гривень, а максимальні призи (їх декілька, дивіться перелік виграшів) — 20 000 гривень!

Шукаємо хрусткі купюри

У кожному квитку з «мальованою» графікою ви знайдете символи, що нагадують про осінь: парасолька, листя, шарф, дощова хмаринка… В «немальованих» квитках на ігровому полі  зазначені числа з діапазону від 01 до 20 включно. Різниця в дизайні не впливає на правила гри та суми виграшів.

Правила гри цілком традиційні для цієї лотереї. Якщо будь-які з «Ваших символів» зійшлися з «Виграшними» та утворили горизонталь або вертикаль з чотирьох символів – Ви виграли. Суми виграшів вказані поряд з лініями.

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ збігається з будь-яким із «Ваших символів», Ви одразу виграли 50 гривень*.

Ви готові пошукати разом із нами хрусткі купюри в квитку-прикладі? Тоді будемо уважно досліджувати рядок за рядком (по горизонталі), стовпчик за стовпчиком (по вертикалі) «Ваші символи», порівнюючи їх з «Виграшними символами». Який результат? У крайньому стовпчику праворуч усі чотири символи  (дерево, гриб, шапочка, дощова хмаринка) присутні серед «Виграшних символів».  Це означає, що квиток виграшний! Сума виграшу позначена безпосередньо над цим стовпчиком  1 000 гривень**. Гарненька сума – хрустка!

Бажаєте похрустіти виграними купюрами, поспішайте до пунктів продажу. Квитки нової серії електронної миттєвої лотереї «Святкова»«Хрусткий листопад» вже в продажу. Кількість квитків обмежена!

Як отримати виграші?

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються  у будь-якому пункті розповсюдження лотерей  МСЛ (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн. та 20 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21-00-65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

** Сума до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.

Згідно із законодавством України гравцями можуть бути тільки повнолітні особи. «М.С.Л.» – ЗА ВІДПОВІДАЛЬНУ ГРУ! ГРАЙ З РОЗУМОМ!