Як казав герой одного напрочуд популярного у минулому столітті фільму: «Кому повезе — у того й півень знесе!» Думаю, що у кожного з вас, шановні читачі, бували ситуації, коли ви відчували — ось зараз мені підкоряться будь-які вершини. Варто лише захотіти. На жаль, лише найсміливіші ладні скористатися з такої нагоди. Але сьогодні ми поведемо мову про людину, яка вміє використати шанс, що його надає доля.

ДО АЗАРТУ НАЙЛІПШЕ «АЗАРТ»!

Наша історія розпочалась у славному місті Тернопіль. Саме там мешкає і працює чоловік, який зацікавив редакцію — Олександр Богданович. На перший погляд, життя пана Олександра мало чим вирізняється з поміж інших громадян України. За фахом він юрист, працює у держустанові, має дружину і доньку. Але є серед його уподобань таке, що робить його життя насиченим і непередбачуваним. Олександр Богданович систематично робить ставки у лотерею «Спортпрогноз» і грає в інші лотереї. І не просто грає, а виграє! Нещодавно пан Олександр здобув черговий приз — 50 000 гривень за перемогу у миттєвій електронній лотереї «Володар гри».

Пане Олександре, Ви пам’ятаєте свої перші почуття, коли дізнались, що виграли?

— Так, це напрочуд приємне відчуття, коли ти ще не опанував емоції від несподіваної звістки, але вже розумієш, що Фортуна тобі посміхнулась.

День, коли Ви виграли, був звичайним, чи щось передвіщало успіх?

— Насправді, тоді я був дуже перевантажений різноманітними клопотами, весь час поспішав, але знайшов кілька хвилин, аби завітати до пункту продажу лотерей неподалік від свого офісу. Тож все відбулось дуже не очікувано. Я перевірив ставку у лотерею «Спортпрогноз», там був невеликий виграш, на який я відразу придбав два квитки електронної миттєвої лотереї «Володар гри». Один квиток приніс мені 50 гривень, а другий — 50 000.

Правда, що перемога має смак?

— Думаю, що так. Дуже складно передати словами ці відчуття, але коли мій квиток перевірила оператор і просто подивилася на мене, я зрозумів, що на цей раз матиму не кілька сотень чи тисячу, виграш буде значно пристойнішим.

Скажіть, Ви купуєте лотерейні квитки завжди в одному місці?

— У мене два таких пункти — біля оселі та поряд з роботою.

А яким іграм віддаєте перевагу?

— Тривалий час я грав у «Лото-Забава». Потім вирішив не покладатись цілком на Фортуну і почав робити ставки у лотерею «Спортпрогноз». Часто купую квитки миттєвих лотерей, серед яких віддаю перевагу «Володарю гри» та «Швидким сімкам»

Олександре Богдановичу, я знаю, що це не перша Ваша лотерейна удача. Скільки всього Ви ставали переможцем у лотерейних іграх?

— Якщо перелічити виграші за усі роки, таких набереться майже п’ятдесят. Щоправда, великими їх не назвеш, це і 150 гривень, і 500, і 650. Одного разу отримав тисячу гривень.

Маєте плани на виграні п’ятдесят тисяч?

— Я людина прагматична. Коли отримаю кошти, відразу буде план витрат!

Як ставиться родина до ваших уподобань?

— Вдома маємо просте правило — ви- трати на лотерейні ігри не повинні скорочувати сімейний бюджет.

У більшості любителів лотерейних ігор є свої забобони та певні пра- вила. А Вам є що порадити любителям лотерейної гри?

— Так, я би наголосив на двох моментах. Перший. Якщо не мрієш про перемогу, то ніколи її і не здобудеш. А другий пов’язаний з Вашою редакцією — грати треба за допомогою газети «Азарт», але без зайвого азарту та емоцій.

ЛЮБЛЮ ДАРУВАТИ УДАЧУ

Коли я завершив розмову з паном Олександром, спершу мені здалось, що до тексту вже нічого додати. Але лишалось нез’ясованим одне запитання: а хто ж був «співучасником» перемоги Олександра Богдановича? Не з неба ж впав йому до рук виграшний квиток? Тож коли випала нагода поспілкуватися з Ольгою Євстахіївною, яка «керує» фірмовим острівцем «М.С.Л» на Центральній пошті Тернополя, що на вулиці Чорновола, я щиро зрадів.

— Ольго Євстахіївно, розкажіть будь ласка, у день, коли ви продали щасливий квиток, було передчуття, що сьогодні ви принесете комусь удачу?

— Я щодня налаштовую себе саме на таку хвилю. Завжди рада, коли гравці виграють саме в мене.

— Це перший випадок, коли з Ваших рук гравець отримав квиток на великий виграш чи раніше траплялись такі випадки?

— Ні, не вперше. Був виграш у «МЕГАЛОТ» — 18 000грн.

— У Вас, напевно, склалось коло постійних гравців? Ви товаришуєте?

— Так, звичайно, є постійні гравці, яким я приношу удачу в грі. Ми спілкуємось на різні теми, балакаємо про життя буття.

— Вам часто доводиться консультувати гравців?

— Консультувати доводиться щодня. Розказую про нові лотереї, умови гри та специфічні нюанси, притаманні

різноманітним лотерейним продуктам «М.С.Л.».

— Цікаво було б дізнатися про відгуки гравців про «М.С.Л», що вони з Вами обговорюють?

— Обговорюється різне. Найбільше цікавляться, хто виграє джекпот. Запитують, чи були великі виграші саме в Тернополі.

— Ви давно працюєте в «М.С.Л.», чому обрали саме цю роботу?

— Працюю майже чотири роки. А на вибір вплинула дуже прозаїчна причина — я мешкаю поряд зі своїм «острівцем».

— Ольго Євстахіївно, Ви особисто граєте?

— Часто граю у «МЕГАЛОТ» і «Тіп». В «МЕГАЛОТі» в мене є своя комбінація на яку я завжди ставлю.

— Розкажіть трохи про себе?

— Я на пенсії. Люблю читати художню літературу. А справжнє розвантаження отримую, коли в’яжу різні корисні речі.

— У Вас є мрія?

— Виграти джекпот у «МЕГАЛОТ».

— А що хочете побажати любителям лотерейних ігор?

— Бажаю удачі та вигравати побільше!

 

Розмову вів ОЛЕГ ГРЕСЬ