У вас дійсно є шанс «накопати» собі золота в миттєвій лотереї!

Сьогодні ми розповімо про електронну миттєву лотерею (ЕМЛ) «Золота копальня».

Ви коли-небудь бували на золотій копальні? Навряд. Наразі така можливість є у кожного завдяки миттєвій лотереї з родини «Швидкограй». Вартість одного лотерейного квитка – 5 гривень, а «накопати» можна до 10 000 гривень.

Як «копати» й вигравати?

На лотерейному квитку розташовані 3 пронумеровані Гри. У кожній Грі розміщено по 4 числа. Це вага «Вашого золота».

Під написом «Золотий стандарт» в кожній з Ігор розміщується по одному числу. Це вага «Золотого стандарту».

Якщо в будь-якій Грі вага будь-якого «Вашого золота» БІЛЬША, ніж вага «Золотого стандарту» цієї Гри — Ви виграли приз за цю Гру.

Припустимо, Ви придбали такий лотерейний квиток, який ми вам демонструємо. Угорі квитка красномовний малюнок – дві кирки та візок, повний золота. Надихає, хочеться й собі таку.

Порівнюємо вагу «Вашого золота» з вагою «Золотого стандарту», і виявляється, що у Грі 2 вага одного з «Вашого золота» (14) – більша за «Золотий стандарт» (09). Тобто квиток виграшний! Суму призу читаємо внизу — 1 000 гривень*.

Як бачите, «накопати» собі виграш доволі просто, навіть лопату в руки брати не потрібно. Купив лотерейний квиток та порівнюй числа, ось і вся робота. Була тільки удача на вашому боці!

Як отримати виграші?

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються  у будь-якому пункті розповсюдження лотерей  МСЛ (у разі наявності необхідної суми коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 10 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії : 0 (800) 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

* Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів. Сума виграшу до виплати складає 805,00 гривень.

Згідно із законодавством України гравцями можуть бути тільки повнолітні особи. МСЛ – ЗА ВІДПОВІДАЛЬНУ ГРУ! ГРАЙ З РОЗУМОМ!