В одному з попередніх випусків газети ми повідомили читачів про виграш призу на суму 50 000 гривень у миттєву лотерею «Товстий гаманець». Приємна подія сталася 3 квітня.

Учасник витратив на квиток 50 гривень, придбавши квиток онлайн, на сайті лотерейного оператора msl.ua. Сьогодні ми повертаємося до цієї події, тому що у нас з’явилася можливість розповісти вам про неї значно більше, поспілкувавшись із власницею виграшного квитка. Знайомтесь, це пані Віта, яка мешкає в місті Хмельницькому.

— Вітаємо Вас із вдалою покупкою, шановна переможнице! І наше перше запитання, як давно Ви берете участь у лотереях «М.С.Л.»?

— Мене сміливо можна назвати новачком у лотереях, адже я почала цікавитися ними лише пару місяців тому.

— Що було причиною?

— За професією я вчителька, в даний момент знаходжуся в декретній відпустці, доглядаю за дитиною. Звичайно, це займає майже весь мій час, та все ж таки є якісь вільні хвилини, які я можу провести на власний розсуд.
Мої подруги свій вільний час витрачають хто на вишивку, хто на в’язання, хто на макраме. А я знайшла собі ось таке нестандартне хобі — лотерейне.

— Як це сталося, хтось підказав чи Ви самі знайшли собі таку розвагу?

— Просто «гуляла» по Інтернету й наштовхнулася на лотереї, на офіційний сайт оператора. Зацікавилася, почитала про різні лотереї, захотілося спробувати якусь із них. І чомусь одразу мені сподобалася миттєва лотерея «Товстий гаманець». Можливо, назва привабила, можливо, картинка сподобалася, зараз вже не скажу, але я купила спочатку один квиток, потім другий…

— Скільки усього квитків Ви придбали за цей час, можете підрахувати?

— Я не ставила собі такого завдання, але це не складно, — вся історія моїх покупок є на сайті, завжди можу подивитися. На сьогодні — це квитків 20, а на момент виграшу — близько 10.

— Зовсім небагато, і раптом така удача! Як Ви на неї зреагували?

— Це було дуже несподівано і дуже приємно!

— А якою була реакція Вашого чоловіка?

— Він здивувався ще більше і промовив: «Ну ти даєш, і в декреті змогла непогано заробити!»

— Ви вважаєте себе азартною людиною?

— Абсолютно ні. Мені цікаво — це правда. Я отримую задоволення від участі в лотереї — це також є. Але такого азарту, який постійно потребує сильних емоцій, ризику, я не відчуваю. Для мене лотереї — це просто розвага. А виграші… Я радію і маленьким, і усіляким, і також спокійно сприймаю невиграшні квитки.

— Ви купуєте лотереї тільки в Інтернеті, не хочеться потримати в руках реальний квиток?

— Я виросла з Інтернетом, тому для мене купувати речі, продути або лотереї онлайн — це звичний спосіб життя, ніяких проблем. Це зручно, швидко, комфортно. А тут ще пандемія, карантини, локдауни… вже якось не до походів за квитками.

— Вважаєте себе везучою?

— Зараз я відчуваю себе щасливою переможницею! Продовжую купувати лотереї та сподіваюся на нові виграші. А майбутнє покаже, наскільки я везуча.