Воно повернулось і пропонує вам безліч миттєвих виграшів!

Літо, безумовно, заслуговує на безліч епітетів: гаряче, яскраве, ласкаве… Можна називати його безтурботним, веселим, бажаним, довгоочікуваним… А можна грайливим. «Грайливе літо» — так зветься серія ЕМЛ «Святкова» із родини «Швидкограй», яка добре знайома шукачам миттєвих виграшів. І сьогодні ми раді нагадати вам про цю серію. «Грайливе літо» повернулось,

квитки вже у продажу!

Пальми, гамак, а в ньому симпатичний  песик у сонцезахисних окулярах у формі двох сердечок — ось такою знайомою заманливою картинкою зустрічає гравців квиток електронної миттєвої лотереї «Святкова» серії «Грайливе літо».  Вочевидь, наш герой пропонує відчути принадливість літа, швиденько приєднавшись до пошуку численних призів. Тож, не втрачайте часу, шановні друзі, та зіграйте в цікаву, дотепну лотерею, щоб виграти гроші на чудовий літній відпочинок. Вартість одного лотерейного квитка лише 10 гривень, а виграти можна безліч призів, серед яких максимальні – 20 000 гривень.

 

Як виграти гарячі літні призи?

На кожному лотерейному квитку друкується 16 «Ваших символів» та 12 «Виграшних символів». У квитках із «мальованою» графікою , як у нашому прикладі, вам буде приємно побачити символи, які красномовно нагадують про літо й відпочинок: літак, валіза, пальма, ласти, рибка, сонечко… А коли електронний термінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, замість цих символів ви знайдете цифри. Різниця тільки в дизайні, і вона ніяк не впливає на правила гри та виграші.

А правила такі: якщо будь-які з «Ваших символів» збіглися з «Виграшними» та утворили горизонталь або вертикаль (лінію) з чотирьох символів – Ви виграли приз. Суми можливих виграшів вказані поряд з лініями (ліворуч та вгорі).

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. У випадку, якщо цей символ збігається з будь-яким із «Ваших символів», Ви одразу виграли 50* гривень.

Припустимо, Ви придбали такий лотерейний квиток, який ми зобразили на цій сторінці. Перевіряємо наш квиток, уважно придивляючись до символів, рядок за рядком, по горизонталі та по вертикалі, а також не забуваємо про додатковий символ. І бачимо, що у другій зліва вертикалі збіглися всі чотири символи. Тобто, наш квиток виграшний, а сума виграшу становить 500** гривень! Це один із приємних, гарячих призів, який можна виграти. А ми пропонуємо вам зібрати цілу купу різноманітних призів, які здатна подарувати серія «Грайливе літо» електронної миттєвої лотереї «Святкова». Повний перелік та кількість призів до Вашої уваги нижче на цій сторінці. Знайомтесь та заряджайтесь азартом, бажанням виграти і чудово відпочити!