Мріємо покращити ваш настрій повідомленням про запуск чергової серії ЕМЛ «Святкова» — «Грайливе літо». Добре знайома оптимістична назва (вперше ми презентували її у 2018 році) виглядає зараз трішечки екзотично, адже літо‑2020, як і весь високосний рік, при всьому бажанні важко назвати грайливим чи веселим. Тим більше сенсу ми бачимо в тому, щоб налаштувати вас на позитивний лад і підбадьорити за допомогою лотереї саме з такою життєрадісною назвою: «Святкова» — «Грайливе літо»!

Усім нам цього літа не вистачає сонячних емоцій, життєвого простору та звичних можливостей. Давайте будемо шукати їх разом у лотереях «М.С.Л.», зокрема — у миттєвих лотереях «Швидкограй», які відрізняються швидкістю та легкістю, високими шансами на перемогу та можливістю отримати виграші, «не відходячи від каси».

Навряд вам вдасться цього літа погойдатись у гамаку, прив’язаному до пальм десь у вологих тропіках Південної Америки (саме там колись придумали ці унікальні «меблі», які робили сплячу людину недоступною для лісових комах). Нехай це зробить за вас симпатичний песик у сонцезахисних окулярах, який прикрашає кожний лотерейний квиток із «мальованою» графікою. А ви тим часом шукайте свою лотерейну удачу в ЕМЛ «Святкова» «Грайливе літо», шукайте виграші, які дозволять вам, нехай не цього літа, а наступного, відпочити із шиком та розмахом!

Як стати вдалим гравцем та виграти приємні призи?

На кожному квитку друкується 16 ВАШИХ СИМВОЛІВ та 12 ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ. У квитках із «мальованою» графікою (як у нашому прикладі) вам буде приємно побачити символи, що красномовно нагадують про літо й відпочинок: літак, валіза, пальми, ласти, риби, сонечко… А коли електронний термінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, замість цих символів ви знайдете цифри. Різниця тільки в дизайні, і вона ніяк не впливає на правила гри та виграші.

Якщо будь-які з ВАШИХ СИМВОЛІВ збіглися з ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ та утворили горизонталь або вертикаль (лінію) із чотирьох символів — ви виграли приз. Суми можливих виграшів вказані поряд із лініями (ліворуч та вгорі). Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ збігається з будь-яким із ВАШИХ СИМВОЛІВ, ви зразу виграли 50 гривень*.

Припустимо, ви придбали такий лотерейний квиток, який ми зобразили тут.

Перевіряємо наш квиток, уважно придивляючись до символів, рядок за рядком, по горизонталі та по вертикалі… І бачимо, що у другій зліва вертикалі збігаються з виграшними всі чотири символи: якір, ласти, валіза, риба. І це означає, що наш квиток виграшний. Сума виграшу становить 500 гривень**.

Це один із призів, який можна виграти в серії «Грайливе літо» лотереї «Святкова». А ми пропонуємо вам зібрати цілу купу різноманітних призів, які здатна подарувати ця гра. Повний перелік усіх призів до вашої уваги в таблиці, знайомтесь і заряджайтесь азартом, бажанням виграти і чудово відпочити!

Та не зволікайте, адже кількість квитків цієї серії обмежена, виграти зможуть тільки ті з вас, хто готовий вже сьогодні відпочити зі смаком! Невелика вартість квитка — 10 гривень — і купа різноманітних виграшів обов’язково зроблять вашу лотерейну розвагу приємною та пам’ятною. Грай та вигравай — «Грайливе літо» кличе!

 

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у вашій присутності!

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром 5 000 грн. та 20 000 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.» :    0 800 21 00 65.

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.