Ірина з Чернівців виграла 50 000 гривень.

Здається, тільки нещодавно ми повідомляли про виграш півсотні тисяч гривень в електронній миттєвій лотереї «Гаряча штучка!» із родини «Швидкограй», як це трапилося знову!

23-го березня стало відомо про зрив головного призу розміром 50 000 гривень в одній із трьох серій «Гаряча штучка!», а саме, в серії «Миколаївська морячка».

Вагомий лотерейний виграш дістався щасливиці, яка того дня завітала до «ЛОТО маркету», що розташований у місті Чернівці за адресою: вул. Небесної Сотні, 1-А. Переможниця вже звернулася до представництва «М.С.Л.» та оформила свій виграш, — це пані Ірина, мешканка Чернівців. Скориставшись можливістю, співробітник лотерейного оператора зв’язвся з переможницею та взяв у неї телефонне бліц-інтерв’ю, результатами якого поділився з нами.

Як виявилось, Ірина вже протягом довгого часу є шанувальницею миттєвих лотерей «М.С.Л.», а «ЛОТО маркет», що на вулиці Небесної Сотні, 1-А – її улюблене місце, щоб випробувати власну удачу. Грає не одна, а разом зі своєю мамою та подругою. Каже, що грає періодично – під настрій. А якщо більш розгорнуто, то грає тоді, коли настрій поганий, бо варто лишень зіграти у якусь миттєву лотерею та виграти хоча б невеличку суму, як настрій одразу покращується.

Власне, саме тому вона і обирає миттєві лотереї, бо одразу на точці продажу можна дізнатися виграшний випав квиток, чи пощастить іншого разу. До речі, це був перший квиток «Гаряча штучка!», який дівчина придбала за ввесь час гри в лотереї. Коли дізналася про виграш, як і більшість переможців, зніяковіла – не могла повірити, що тримає у руках квиток з таким великим грошовим призом. Через те, що почуття нереальності не полишає нашу переможницю, вона досі не може спланувати, як саме витратить свій виграш. А ось настрій тепер у Ірини просто пречудовий, з чим ми її щиро вітаємо!

Маємо нагоду продемонструвати виграшний квиток, який подарував Ірині цей виграш. Як бачите, квиток має спрощену графіку, в ньому немає малюнків та мальованих символів, тільки цифри. Просто, але виграшно! Дивіться, у Грі 3 серед «Ваших номерів» Ірина знайшла номер 07 (вона навіть обвела його кружком). Чому? Подивіться на «Гарячі номери», у Грі 3 це номер 07, тобто, є збіг «Гарячого номера» з «Вашим номером», що за умовами цієї лотереї дає гнравцю право на отримання призу. На яку суму? Знаходимо її безпосередньо «Вашим номером» 07, і це 50 000 гривень.