Кількість щасливчиків, які виграють у миттєвих лотереях ≪Швидкограй≫, збільшується щодня. Звичайно, відзначати кожну перемогу неможливо, але ось про великі, значимі успіхи чергових щасливчиків розповісти просто необхідно. Адже такі приклади надихають і додають віру в себе всім шанувальникам лотерей. І сьогодні у нас є слушний привід, щоб підкріпити ваш бойовий дух, шановні читачі.

Тож, 3 вересня у Полтаві був проданий квиток ЕМЛ ≪Володар гри≫ з виграшем на суму 500 000 гривень! Учасник лотереї знайшов своє щастя на вулиці Маршала Бірюзова, 66, у «ЛОТО маркеті» на ринку «Браїлки». Сплативши за квиток 50 гривень, він виграв півмільйона! У вас є можливість детально роздивитися зображення щасливого квитка. На нього можна дивитися нескінченно, уявляючи, що це саме ви стали володарем чудового призу. Але наша задача прозаїчніша — нагадати вам правила гри в миттєву лотерею «Володар гри», щоб і ви не проґавили своє щастя, не заблудилися в трьох іграх, які присутні в кожному квитку ≪Володар гри≫.

ЩУКАЙ СВОЄ ЩАСТЯ ТРИЧІ

У кожному лотерейному квитку — зразу три гри, тому потрійне задоволення та потрійні шанси на удачу вам забезпечено!

Гра 1 потребує від учасника елементарних математичних знань. Вам пропонують підрахувати суму чисел і порівняти її з тими числами, які гарантують виграші: 7, 11, 21. Ви маєте 4 Спроби, щоб знайти удачу, а Умови виграшу передбачають подвоєння й навіть потроєння призів! Ви виграли, якщо сума чисел у будь-якій Спробі дорівнює 7 (сума виграшу вказана у кожній Спробі). Якщо сума чисел у Спробі дорівнює 11, то приз за цю Спробу подвоюється. Якщо сума чисел у Спробі дорівнює 21, то приз за цю Спробу потроюється.

Дивимося на квиток: жодна із чотирьох Спроб не відповідає вимогам виграшу, отже в цій грі учаснику не пощастило.

Гру 2 можна назвати традиційною: порівнюєте Ваші номери з Виграшними номерами, є збіг — є виграш. Сума виграшу вказана під відповідним Вашим номером. У квитку нашого героя жоден номер не збігається — виграшу немає.

Гра 3 має такі правила: якщо будь-які Ваші номери збіглися з Виграшними та утворили горизонталь, Ви виграли приз за цю горизонтальну лінію. А ще ви можете одразу виграти 250 гривень, якщо знайдете серед Ваших номерів додатковий номер (у квитку нашого переможця це число 23).

Що ж побачив у своєму квитку щасливчик із Полтави? Тут на нього чекав справжній суперсюрприз: збіглися зразу 5 номерів, дозволивши йому закреслити найдовшу горизонталь, а це означає, що квиток виграшний, сума призу становить 500 000 гривень!*

Можна сказати без перебільшень, що полювати за грошима в лотерею ≪Володар гри≫ дуже цікаво. А виграші варті того, щоб сплатити за квиток його ціну, пошукавши в лотерейних квитках найбільші призи. Хто шукає, той знайде!

 

Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності! Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 3 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн., 10 000 грн., 50 000 грн., 100 000 грн. та 500 000 грн. ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

*Сума виграшу до виплати складає 402 500 грн. за вирахуванням податків та зборів.